Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policajt Kurt Harris po nezhodách so šéfom opustí policajný zbor a rozhodne sa navštíviť svojho starého priateľa "šampióna" (bývalý boxer). Ten je však ešte tej noci zabitý šéfkou "misie" (B. Nielsen - áno, tá s tými kozami:-)) organizácie navonok pôsobiacej ako dobročinná, vskutočnosti však zločineckej. Polícia smrť šampióna označí za nepodarený pokus o lúpež, no Kurt vytuší niečo nekalé rozhodne sa do misie dostať a zistiť ako to bolo skutočne so šampiónovou smrťou. Zvyšok je každému asi jasný - klasický akčný karate film ničím nevybočujúci z b-kategórie. (Derek)

(více)

Recenze (43)

Sign 

všechny recenze uživatele

Na devadesátá léta velice vydařená akční bojovnka, scénář nijak revoluční ale ani nestojí nějak v pozadí, bojové scény vcelku dobré a přehledné, Jeff Wincott docela válí, velice se mi líbil a i ostatní představitelé nebyli žádní začátečníci, jistě jsou i mnohem lepší filmy ale taky MNOHEM horší s lepším hodnocením takže filmu dávám u mne zaslouženě za 4. ()

Luk80 

všechny recenze uživatele

Velmi rád bych strávil nějaký čas o samotě s dokrorkou Larkinovou, hehe. Jeff Wincott zdobil přední strany videokazet po všech čertech. V té době spolu se Speakmenem, Dragonem Wilsonem a Lamasem tvořili big 10 akčního video karate. Hues si v té době coby záporák liboval taky na každém písečku. James Lew jakbysmet a to i s jeho dabingem Jana Přeučila :-) Film se mi líbil. Mněl napětí, pěkné bitky a hudba na správném místě. ()

Reklama

PetrPan 

všechny recenze uživatele

S hodnocením to ani tady nebudu přehánět, byť je třeba říct, že co do choreografie, byl tohle asi nejpovedenější díl z celé série. Zápletka sice tradičně prachbídná, takový ten klasický poker s vyloženými kartami hned od počátku a jde jen o to, kdy se Hues konečně popere s Wincottem a jestli Nielsenová ukáže kozy. Na rozdíl od předešlých dvou dílů byl tenhle třetí konečně konzistentní a veškerá nanicovatost nenaznávala větších výkyvů. Finální fight sice opět nebyl žádnou velkou ozdobou, ale rozhodně to bylo lepší než minule a ulička odvahy s tyčkami měla i náležitosti skutečného bojového umění, a to údajně Wincott tenhle způsob boje vůbec neovládal a před natočením scény si vzal jen jednu hodinu výcviku. Slušný výkon a u mě zase za tři. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Najednou mě zničehonic chytil brutální Brigittenielsenovský absťák a tak jsem ho musel ukojit. Brigitte je jedna z mála hereček, u níž je mi naprosto u řiti zda vůbec a jak hraje. Bohatě mi stačí, že ve filmu prostě je. To je prostě ikona sama o sobě. A Martial Law 3 je překvapivě velmi slušná dávka klasické devadesátkové mlátičky. 3,5* ()

ondrula 

všechny recenze uživatele

Klasická US kung-fu sračka ze začátku devadesátejch. Pamatuju si, že když jsem na to koukal, bylo mi asi 12 let a už tehdá mě zaujal stupidní překlad do českého dabingu. B. Nielsen (známější spíš jako Rudá Sonja) třeba říká svým poskokům: "Poodstupte víkáři moji, prosím poodstupte"; pokud vím, tak vikář je zástupce faráře a vůbec jsem nechápal, co tím bylo zamýšleno. Nebo tam naběhne na tiskovku zmlácenej černoch a začne B. Nielsen osočovat z jejích zločinů a ona prohlásí: "Neposlouchejte ho, právě mu zemřela babička" :-) Prostě klasika. ()

Zajímavosti (2)

  • Film měl být původně pokračováním filmu Martial Law 2 (1992), po odchodu Cynthii Rothrock a následnému obsazení Karen Sheperd dostal film své samostatné jméno. Někteří distributoři však stále píšou za název filmu číslo 3. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v americkém Los Angeles. (Terva)

Reklama

Reklama