Reklama

Reklama

Problém tří těles

(seriál)
  • USA 3 Body Problem (více)
Trailer 3

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Osudové rozhodnutí, které padlo v šedesátých letech 20. století v Číně, rezonuje v časoprostoru a ohrožuje celé lidstvo. Podaří se skupině vědců tohle nebezpečí odvrátit? (Netflix)

Diskuze

Khanos

Khanos (hodnocení, recenze)

...pořád existuje šance, že se to povede...

Jak se říká, doufej v nejlepší, očekávej nejhorší a přesně tak se stavím k tomuto seriálu.

Ještě před deseti lety bych nad zprávou, že Netflix bude adaptovat nějaké mé oblíbené knižní dílo plesal radostí. Ty doby postrádám...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Dadel

Trailerová kampaň opravdu povedená, tak nezbývá než doufat, že to Netflix, resp. spíše DnD nějak nepodělali. 

magero

magero (hodnocení, recenze)

Po precitani absolutne vybornych knih a videni cinskej verzie na rakuten viki moje ocakavania su velmi vysoke, dufam ze to neposeru. 

50koruny

50koruny (hodnocení, recenze)

kriplozoik

Ak sa im nejakým spôsobom podarí urobiť aj tretiu knihu, tak to naozaj bude musieť byť niečo čo ešte nikto nikdy nevidel.
Neviem si dosť dobre predstaviť ako by to urobili.

mica_micova

mica_micova (hodnocení, recenze)

Dadel

Jo samozřejmě Luo Ťi 😳 (ty čínský jména jsou psycho).. Jestli je tam nahrazená postva Luo Ťiho amíkem, ale tencharakter tam pořád je, tak jsem s tím ok. Kdyby ji úplně vynechali, tak to moc nechápu. Jinak on je pak i v posledním díle. Ale přiznám se, že přesně už nevím, co bylo v jakém dílu.

No uvidíme. 

loki5

loki5 (hodnocení, recenze)

Zatím převládá mírný optimismus, že by tohle mohlo fungovat. No snad to nedopadne jak Nadace.

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

mica_micova

Myslíš Luo Ťi? Ten je až ve druhém díle a toto je snad jen první kniha, ne?

Evidentně u mnoha postav udělali z Číňanů Američany, což je celkem pochopitelné, když jde o drahý americký seriál. Koukat se na samé Číňany by Američany nebavilo.

Jinak jestli se ti to nelíbí, máš tu 30dílnou čínskou verzi.

na příspěvěk reagoval mica_micova

mica_micova

mica_micova (hodnocení, recenze)

Knížku (resp. Knížky) jsem četla 2x a když vidím ty herce a jejich jména v seriálu tak už teď mě to děsí. Kde je jako třeba Luo Ji? Dyť na něm to celý stojí! To je jako nahrazenej tim obtloustlym amikem? 

na příspěvěk reagoval Dadel

Parabot

Parabot (hodnocení, recenze)

Taky jsem velmi zvědavý. Trailer celkem OK ale v knize jsou věci, které Cixin Liu nechává vyloženě na čtenářově imaginaci a tady je Weiss a Benioff budou muset vizualizovat a z toho mám docela obavy.

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Jsem zvědavá ale moc velké naděje si nedělám, tohle by bylo hodně těžký adaptovat i obrovským rozpočtem, natož s tím, co dává Netflix.

Pentapus

Pentapus (hodnocení, recenze)

Jako Číňani si to drží pod sebou, tak tam aspoň nebude LGBT propaganda, ale jestli tohle přece nějak zmamlasí... Jak vidím jméno Weiss, celkem se bojím.

na příspěvěk reagoval Hejnyk

Cubinho

Cubinho (hodnocení, recenze)

Wow. Nedokazu predstavit zpracovani teto neuveritelne knihy. Uz se nemuzu dockat!

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Benioff + Weiss. OMG. Už teď se bojím, co ti mamlasové s knižní předlohou zase vyvedou.

Související novinky

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

Scenárista a režisér Andrew Stanton (Hledá se Nemo, WALL-E) se po letech pauzy chystá vrátit za kameru svého nového celovečeráku. Stanton naposledy natočil animák Hledá se Dory pro Pixar, předtím měl… (více)

Reklama

Reklama