Režie:
Helmuth AshleyScénář:
Bruno HampelKamera:
Klaus WernerHudba:
Peter ThomasHrají:
Emily Reuer, Herbert Dillenseger, Alfred Zornbach, Joachim Bliese, Sascha Hehn, Eva Pflug, Miriam Spoerri, Rainer Basedow, Ralph Misske, Kornelia Boje (více)Epizody(13)
-
Bestimmungsort Frankfurt (E01)
-
Die Gefälligkeit (E02)
-
Später Frühling (E03)
-
801 übernimmt die Fahndung (E04)
-
Die Jubilarin (E05)
-
Die Pleite muß gefeiert werden (E06)
-
Letzter Anruf für Dr. Reimann (E07)
-
Bodenloser Leichtsinn (E08)
-
Die Prüfung (E09)
-
Nur 220 Volt (E10)
-
Selbst ist der Mann (E11)
-
Die große Schau (E12)
-
Fundstation Kanal (E13)
Hrají
Emily Reuer
Německá říše
Joachim Bliese
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Sascha Hehn
Západní Německo
Eva Pflug
Německá říše
Nejlepší seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rainer Basedow
Německá říše
Nejlepší seriály:
2 roky prázdnin (1974) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ralph Misske
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Kornelia Boje
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Erwin Scherschel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Bernhard Dübe
Německá říše
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Hannelore Zeppenfeld
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Erica Schramm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Walter Buschhoff
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (seriál)
Reinhard Glemnitz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Vichry války (1983) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Barbara Capell
Západní Německo
Ulrich von Dobschütz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Der Glücksritter (1984) (seriál)
Ostrov pokladů (1987) (seriál)
Tajemství Sahary (1988) (seriál)
Wolfgang Grönebaum
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Starej (1977) (seriál)