Režie:
George Miller, Colin Eggleston, Rod Hardy, Igor Auzins, Gary Conway, John Walker, Ian Jones (více)Kamera:
Dan BurstallHrají:
Patricia Smith, Andrew McFarlane, Frank Wilson, Julia Blake, Bill Hunter, Helmut Bakaitis, John Hargreaves, Anne-Louise Lambert, Michael Pate, Jacki Weaver, Betty Lucas, John Meillon, Gary McDonald (více)Hrají
Patricia Smith
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
Andrew McFarlane
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ztracené květiny Alice Hartové (2023) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Frank Wilson
Austrálie
Nejlepší seriály:
Zlaté groše (1985) (seriál)
Those Who Kill (2014) (seriál)
Julia Blake
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Proti větru (1978) (seriál)
Změna je život (1998) (seriál)
Odložená žena (2007) (seriál)
Bill Hunter
Austrálie
Nejlepší seriály:
Pacifik (2010) (seriál)
Vesmír: Civilizace v ohrožení (1995) (seriál)
Helmut Bakaitis
Německá říše
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Záchranáři (1989) (seriál)
Satisfakce (2007) (seriál)
John Hargreaves
Austrálie
Anne-Louise Lambert
Austrálie
Nejlepší seriály:
Proti větru (1978) (seriál)
Návrat Sherlocka Holmese (1986) (seriál)
Oddělení vražd (1997) (seriál)
Michael Pate
Austrálie
Nejlepší seriály:
Wanted: Dead or Alive (1958) (seriál)
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
Jacki Weaver
Austrálie
Nejlepší seriály:
Yellowstone (2018) (seriál)
Zlatá horečka (1974) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Betty Lucas
Austrálie
Nejlepší seriály:
Co přináší řeka (1983) (seriál)
Oddělení vražd (1997) (seriál)
Always Greener (2001) (seriál)
John Meillon
Austrálie
Nejlepší seriály:
Disneyland (1954) (seriál)
Skippy (1968) (seriál)
Gary McDonald
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Profil vraha (2002) (seriál)
Krůček k vraždě (2001) (seriál)
Smrt v ráji (2011) (seriál)
Ross Higgins
Nejlepší seriály:
Zlatá horečka (1974) (seriál)
Skippy (1968) (seriál)
John Derum
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Vodní krysy (1996) (seriál)
All Saints (1998) (seriál)
Noel Ferrier
Austrálie
Nejlepší seriály:
Skippy (1968) (seriál)
Tim Elliott
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Proti větru (1978) (seriál)
Kapitán James Cook (1987) (seriál)
Nulová šance (1988) (seriál)
John Ewart
Austrálie
Pamela Stephenson
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Žádné zprávy v devět (1979) (seriál)
Space: 1999 (1975) (seriál)
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Gillian Jones
Austrálie
Nejlepší seriály:
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Záchranáři (1989) (seriál)
Skippy (1968) (seriál)