Obsahy(1)
Dva po léta znesvářené sicilské rody, krásná princezna z dalekého afrického království s nemanželským synem, zrušené zásnuby s dcerou zámožného advokáta, tajemstvím zahalené okolnosti vlastního narození a nejnovější série pokusů o atentát – to vše se prolíná osudem jediného člověka, barona Bruna Briana. Má titul, bohatství a šarm, zajímají se o něj krásné ženy – i nájemní vrazi… (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Ronn Moss
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Trapper John, M.D. (1979) (seriál)
Báječní a bohatí (1987) (seriál)
Shari Shattuck
USA
Nejlepší seriály:
Babylon 5 (1993) (seriál)
Doogie Howser, M.D. (1989) (seriál)
Who's the Boss? (1984) (seriál)
Tony Musante
USA
Nejlepší seriály:
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Oz (1997) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Spiros Focás
Řecko
Bernard Fresson
Francie
Nejlepší seriály:
Série noire (1984) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Tobias Hoesl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Modrá země (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
William Berger
Rakousko
Nejlepší seriály:
Verdi (1982) (seriál)
Vichry války (1983) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Edmund Purdom
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Vichry války (1983) (seriál)
Tajemství řeky Bohů (1999) (seriál)
David Brandon
Nejlepší seriály:
Medicejové (2016) (seriál)
Jméno růže (2019) (seriál)
Mrazivé napětí (1988) (seriál)
Brock Peters
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Sara Franchetti
Itálie
Nejlepší seriály:
Život Leonarda Da Vinci (1971) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Don Matteo (2000) (seriál)
Clive Riche
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Řím (2005) (seriál)
Císař Augustus (2005) (seriál)
Sandokan se vrací (1996) (seriál)
Gianfranco Barra
Itálie
Nejlepší seriály:
L'onore e il rispetto (2006) (seriál)
Tequila a Bonetti v Římě (2000) (seriál)
Elsa Martinelli
Itálie
Nejlepší seriály:
Síla intrik (2004) (seriál)
Orso Maria Guerrini
Itálie
Nejlepší seriály:
Space: 1999 (1975) (seriál)
Chobotnice (1984) (seriál)
Vůně z Provence (1996) (seriál)
Nathalie Roussel
Nejlepší seriály:
Okupace (2015) (seriál)
Filharmonie (2019) (seriál)
Nicolas Le Floch (2008) (seriál)
Haskell V. Anderson III
USA
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
Advokáti (1997) (seriál)
France Zobda
Nejlepší seriály:
Protiúder (1990) (seriál)
Ženská spravedlnost (2000) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Manfredi Aliquo
Itálie
Nejlepší seriály:
Řím (2005) (seriál)
L'onore e il rispetto (2006) (seriál)
Gente di mare (2005) (seriál)
Francesco Siciliano
Itálie
Nejlepší seriály:
Chobotnice (1984) (seriál)
Distretto di polizia (2000) (seriál)
Nedokonalé zločiny (2005) (seriál)