Mary-Kate a Ashley tráví s rodiči zimní prázdniny v luxusním hotelu na Bahamách. Nemohou proto jet se svými kamarády na školní výlet na Havaj. A tak se obě rozhodnou vytěžit z nastalé situace co nejvíc: pořádně to rozjedou a prožijí obrovskou lásku! Uprostřed jachet, soukromých letadel, surfařů, potápěčů, motorových člunů, ježdění na koních a procházek při měsíčku narazí obě dívky na tajemný starožitný prsten. Užijí si tak nejen báječné prázdniny, ale i dobrodružství, na jaké se jen tak nezapomíná. (oficiální text distributora)

Death

Scenar je jedno velke vakuum a jestli film sazi pouze na krasu slecen Olsenovych, tak je to trochu malo. Presneji receno u muzske populace za jednu hvezdicku :). ()

Mr.Floyd odpad!

Toto je už príliš! Keby aspoň českí a slovenskí distribútori nazvali tie filmy inak ako "Sestry blablabla" možno by to aj pomohlo, na druhej strane je to obsahovo zasa na jedno kopyto. ()

medlo odpad!

Najlepšie herecké výkony tam mali delfíny a to už hovorí samo za seba. Nehovoriac o tom, že dvojminútovú hereckú scénu striedala 5 minútová hudobná. ()

Kratas558

Když je vám těch dvanáct a víte, že sestry Olsenovi jsou prostě boží a toužíte po klucích, se kterýma se líbaj jenom ony... proč ty filmy nemilovat? :P :) ()

Billie777

Olsenovic děvčata jsem sice nikdy neměla ráda a tenhle film je hodně, hodně podprůměrný ale nakonec alespoň ta hvězda za to, že jsem už bohužel viděla i daleko horší filmy. ()

NeosinneR odpad!

Byť tu je -1* tak ju za ten záver určite dostanú, nepamätám si scénu zo žiadneho filmu, na ktorú by som tak dlho pozeral s otvorenými ústami ()

AlchENEMY odpad!

Nechápu jak svět mohl stvořit něco tak tupého jako sestry Olsenovi a nechápu jak mohl někdo dopustit něco takového jako vzniklo tady... ()

Greg25 odpad!

To už opravdu k herectví stačí, aby jste se narodili jako dvojčata a byli trošku hezký? Jak tak koukám na csfd jim to docela stačí...... ()

CyriC odpad!

Kill it with FIRE. Viděl jsem to na TV Nova, když jsem neměl co dělat a nedokázal jsem tento karneval debility dokoukat. ()

Kritik.

Slabý amatérsky film samotných sestier Olsenových, s hlúpym scenárom, zlou kamerou ešte horšími hereckými výkonami. ()

Godhaj

,,Chceš vidět mý bradavice?“ ,,To je lákavý, ale ne.“ Nevadilo mi, že jsou Olsenky tak nechutně zazobaný a že si tak šíleně užívají na Bahamách, naopak, na to jsem se těšil. Je to ten typ filmů, u kterých jsem chtěl jen vypnout a dívat se. A skutečně, příběh je plný dovádění dvojčat, potápění, krmení ryb, hraní si s delfíny, prostě dovolená jak má být. Proč ale museli najmout kameramana, který miluje zabírání obličejů, jak v nějakém špageti westernu? Kompozice záběrů a zmatený střih dokáží znechutit i obyčejné cachtání se ve vodě, natož pokus o akční jízdu v závěru filmu. Megan Fox je srandovně záporná, ale bohužel na ni scénárista v půlce zapomněl a tak už ve zbytku filmu není. Scénář, režie a především kamera prostě totálně pohřbily náběh na pohodový film. Smůla. ()