Mary-Kate a Ashley se ocitly ve městě nad řekou Temží, aby tam spolu s dalšími teenagery zkusily řídit celý svět. I při všech zmatcích, které na ně čekají, si buďte jisti, že obě blondýnky zažijí správnou dávku dobrodružství, legrace a zavedou vás na mejdany, kde to opravdu frčí. Sestry Olsenovy zase řádí a vy musíte být u toho! (oficiální text distributora)

jessica29 odpad!

Nejhorší film sester Olsenových.Velmi nudný děj i scénář.Jediné plus filmu je krásný Londýn,jinak ale tento film opravdu nemá co nabídnout! ()

Jurge

O niečo lepší film ako Sestry v akcii, no stále je to hovadina. Čo však kvitujem je to, že keď chodia po Londýne a niečo o ňom hovoria, aspoň sa aj tí dementní americkí teenageri čomusi priučia. Inak nič. Olsenky sú síce krásne, ale to je málo. ()

janejudyjune

Plus tohoto filmu spočívá v tom, že jsem v Londýně byla a mohla jsem si tak vybavit všechny možné vzpomínky. Obsah je velice podobný všem ostatním filmům z řady, jen se ze slunných Baham přesuneme do o něco deštivějšího Londýna, kde všichni filmový Angličané mluví s hrozným a špatným cockneyským přízvukem, který je pro americké filmové Angličany tak běžný. ()