Angels & Airwaves: Losing My Mind

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2021, 3:47 min

Videoklip ku skladbe "Losing My Mind" sa odohráva v nočnom Las Vegas. Účinkuje v ňom okrem Thomasa DeLongea aj Rampage, hviezda zo sociálnej siete Tik Tok. Spolu predviedli niekoľko šialených tanečných kreácií priamo v uliciach Las Vegas. Tom DeLonge stvárnil postavu, ktorá si hovorí Disco. Má to byť starší brat Boomera, ktorého si DeLonge zahral vo videoklipe "First Date", keď bol ešte členom kapely Blink 182. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "Losing My Mind" je v poradí piata skladba zo šiesteho štúdiového albumu americkej alternative rock hudobnej skupiny Angels & Airwaves. Album nesie názov "Lifeforms". Vyšiel dvadsiateho štvrtého septembra roku 2021 pod značkou vydavateľstva Rise Records. Ku songu "Losing My Mind" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. Zrežíroval ho frontman, gitarista a spevák Thomas Matthew DeLonge. Klip sa odohráva v nočnom Las Vegas. Účinkuje v ňom okrem DeLongea aj Rampage, hviezda zo sociálnej siete Tik Tok. Spolu predviedli niekoľko šialených tanečných kreácií priamo v uliciach Las Vegas. Tom DeLonge stvárnil postavu, ktorá si hovorí Disco. Má to byť starší brat Boomera, ktorého si DeLonge zahral vo videoklipe "First Date", keď bol ešte členom kapely Blink 182. *** ()