Zóna A: Nebuď hlúpa (Bratislavský hrad 2021)

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Slovensko, 2021, 3:14 min

Peter Schredl

Pieseň "Nebuď hlúpa" je úvodná, v poradí prvá skladba zo šiesteho radového, štúdiového albumu slovenskej punk rockovej hudobnej skupiny Zóna A. Album nesie názov "Na predaj". Vyšiel v roku 2004. Autormi songu "Nebuď hlúpa" sú Petr Koňýk Schredl a Jaroslav Leďo Lederleitner. Ku tomuto titulu bol v roku 2021 vyprodukovaný oficiálny pódiový videoklip. Vznikol pri príležitosti koncertného vystúpenia, ktoré Zóna A absolvovala dvadsiateho siedmeho augusta roku 2021 na západnej terase Bratislavského hradu. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "Nebuď hlúpa" je úvodná, v poradí prvá skladba zo šiesteho radového, štúdiového albumu slovenskej punk rockovej hudobnej skupiny Zóna A. Album nesie názov "Na predaj". Vyšiel v roku 2004 pod značkou vydavateľstva Inflagranti Records. Autormi songu "Nebuď hlúpa" sú Petr Koňýk Schredl a Jaroslav Leďo Lederleitner. Ku tomuto titulu bol v roku 2021 vyprodukovaný oficiálny pódiový videoklip. Vznikol pri príležitosti koncertného vystúpenia, ktoré Zóna A absolvovala dvadsiateho siedmeho augusta roku 2021 na západnej terase Bratislavského hradu. V dobe dočasne uvoľnených nezmyselných koróňa opatrení to bol balzám na dušu pre všetkých priaznivcov tejto legendárnej, kultovej, punkovej formácie, ktorí sa zúčastnili na tejto akcii. Bolo to monumentálne. Koňýk a jeho Zóna A to vždy mali a aj budú mať u mňa za päť hviezdičiek. ***** ()