Epizody(8)

Carlton Flynn zmizí přesně 17 let potom, co se ztratil Stewart Green, a mezi lidmi, kteří jsou s oběma muži nějak spojení, to spustí řetězovou reakci. (Netflix)

lemonova

Nie je to ten anglický vysoký štandard, na aký som bola zvyknutá. Možno z hľadiska detektívnej zápletky to nebolo vymyslené úplne zle, dokonca ma to udržalo v napätí až do konca, hoci vrah ma neprekvapil.. Chýbalo však tomu niečo viac: z hľadiska scenára, psychológie postáv aj samotného herectva: Šlo to viac na efekt než do hĺbky. Taký lepší priemer.. ()

chrispe

Tohle mě bavilo. První půlka víc jak druhá, ale šlape to celou dobu a nenudila jsem se. Spousta postav, kde každá ukáže svůj střípek a postupným prolínáním děje se skládají dohromady. Nezkoumala jsem, jestli vše dává logiku, nijak zvlášť jsem nedumala nad tím,  jak to bylo (ale byla zvědavá). Jen jsem vypla a konzumovala děj. Prostě režim  - dobře se na to dívá a odsýpá to. Dobré to bylo! ()

Arkagas1989

Coben je klasik thrilleru, stejně jako Nesbo někoho baví a jiné ne. Že se Netflix pustil do minisérií podle jeho knih je pro mě milé překvapení, i když jsem byla z počátku skeptická. Ale povedlo se. Jasně, má to odchylky, místy se to vleče a je to možná zbytečně natahované, ale do pozadí k práci, úklidu, nebo jen válení se v posteli s hrnkem horkého čaje se to dá. Zkouknuto na jeden zátah po chirurgickém zákroku v puse, kdy mě to hezky odvedlo od myšlenek na bolest. Pro fanoušky ne úplně akčních a brutálních thrillerů ideál. Twist na konci je zpracovaný skvěle.  Moje hodnocení: 7/10 ()

jasanka

Dalsi serial Cobena. Opet se tu objevuji nektere stejne prvky a herci jako ve vsech jeho ostatnich serialech. Reseni ale melo logiku a zapadlo do deje, celkove to bylo napinave. Co mi ale nesedlo, byla naprosta nelogicnost toho, ze vsichni ziji 17 let na jednom malem meste, ale vubec o sobe nevedi - to je naprosta kravina. ()

zahadum

Silný potenciál a dobre skrytá záverečná pointa s vrahom ale zráža to dole kopec nelogických vecí a rozhodnutí postáv. Nedá sa to menovať lebo sa môže jednať o spoilery. Každopádne prekombinovaný dej sa prekvapivo nestráca sám v sebe ale postupne odkrýva nejasné stopy minulosti. Nebyť miestami až šialených zmätkov v logike a protirečivých konaní skoro všetkých postáv, máme tu seriál top ! Zaujímavým prvkom je šialená dvojica o ktorej nepoviem nič ale miestami som mal pocit ako keby si odskočili od filmu Q. Tarantina. Povedzme silných 60 % ()

• Natáčení seriálu probíhalo v anglických městech Blackpool, Manchester, Sutton a v lokalitách Silver Jubilee Bridge Runcorn a Knowsley Safari. (GASTON73)