Frank Morrison (John Travolta) měl problémy s alkoholem, a tak není divu, že jeho ženě Susan (Teri Polo) povolily nervy a rozvedla se s ním. Žádné sliby a ani silná vazba na dospívajícího syna Dannyho nepomohly. Malý Danny se se situací vyrovnává po svém. Stane se z něho rebel a problémy následují jeden za druhým. Rodinné drama vyvrcholí ve chvíli, kdy se matka znovu vdá za záhadného fešáka Ricka (Vince Vaughn), který požaduje absolutní kontrolu nad vším a nad každým v rodině. Danny zjistí, že jeho otčím je ale pořádný hajzl a vrah... A ten nepotřebuje svědka... (oficiální text distributora)

Desperado

Odkedy hviezdny (ešte stále) Travolta točí televízne snímky a ešte k tomu s takým priehľadným scenárom ?! Že by daň za prehnané a nenaplnené ambície ? ()

Skip

Člověk ví téměř od samého začátku, co se bude dít a jak to skončí. Aspoň že to není bohapustá nuda. ()

ZoltanCZ

Klasický předvidatelný thriller, jakých bylo natočeno už mraky. Nedá se říct že by úplně nudil, zachoval si však všechny nešvary žánrového klišé. Potěší vcelku dobří herci v čele s Vincem Vaughnem. ()

Martin741

Patlanina, ktoru natocil rutiner Harold Becker. Vsetko je v tejto patlanine take .... priemerne, ci uz herecke vykony, scenar, rezia, pribeh, dialogy ....... 45 % ()

Figu

Skvělé překvapení! Toto je přesně druh thrilleru, které jsem žral coby malej kluk, když jsem do sebe chtěl napumpovat trochu strachu a adrenalinu. Jde o strašně jednoduchou zápletku a přitom se z toho vytěžilo maximum. Tedy díky Travoltovi! Další chvála pro Matta O'Learyho, který si během jednoho roku vystřihl dvě suprové dětské roličky, ovšem ta vydařenější přeci jen byla v Lovci démonů. A v neposlední řadě supr záporák Vince Vaughn. 75% ()

Jino

No tak tohle je thriller pro nenáročného diváka. Karty jsou už rozdané prakticky od začátku. Žádné velké dějové zvraty se nekonají, film je plný klišé, které ale budete schopni strávit díky hollywoodským hvězdám jako jsou John Travolta nebo Vince Vaughn. Celková stopáž příjemně uteče a pro nedělní deštivý večer přijde Malý svědek vhod. 50% ()

McLushi

Malý svědek mi velmi zpříjemnil většinou nudný nedělní večer. Přišlo mi to napínávé ikdyž děj byl chvílemi předvídatelný. Obsazení herců mě velmi zaujalo a záporák (zlý otčím) byl v podání Vince Vaughna vynikající. John Travolta jako osamělý otec vyhovoval a Teri Polo v roli atraktivní matky mi taky seděla. Nevím co dále dodat. 70% ()

hans500

Mírně nadprůměrný thriller. Čtvrtou hvězdu si vysloužil hlavně za charismatického Travoltu a vynikajícího Vince Vaughna (který už v remaku Psycha dokázal, že takovéhle psychopaty dokáže záhrát perfektně). ()

lennyd

Frank (John Travolta) se po rozvodu těžce vyrovnává s tím, že už nemůže vídat svého syna tak často, jak by on sám, i malý Danny chtěl. Svůj podíl na tom má i nový muž jeho bývalé ženy Rick (Vince Vaughn), záhadný muž, který se před lety ve městě zjevil, aniž by někdo tušil něco o jeho minulosti. Až na Dannyho, který brzy zjistí, co je Rick zač - s jediným problémem, nikdo mu nevěří. Až dokud Frank sám nezjistí celou pravdu ... I přes docela dobré herecké obsazení jde o tuctový thriller, který sice docela zabaví, ale ihned se závěrečnými titulky se vytratí z mysli. Ve filmu není ani jedna část, která by byla něčím výjimečná - snad jen dobře zvládnutou bezmoc malého Dannyho, který sice ví, ale nikdo mu nevěří. Musím ještě pochválit Vince Vaugna - na záporné role v jeho podání nejsem moc zvyklý, a nutno říct že se s ní vypořádal s grácií... ()

jondoe

Na to ze to ma tak dobre obsadenie je to cele akesi moc nudne. Myslim si vsak ze to ani nie tak chyba hercov ,ale skor lacnej rezie a priehladneho scenaru. Proste vas to nicim neprekvapi a co si yslite ze sa stane sa aj stane. Skoda. Cakal som viac ()

cab

Frank (John Travolta) udelal v minulosti nekolik chyb a z toho duvodu je rozvedeny, coz ma na jeho syna neblahy vliv. Veci se zacinaji komplikovat, kdyz se jeho byvala zena chce znovu ozenit. Jejim vyvolenym je na prvni pohled sympaticky Rick (nestastna volba v podobe komika Vince Vaughn). Vice detailu neni zapotrebi odkryvat. Velmi prumerny thriller. 40% ()

mirkaaa

Je to spíše oddychový thriller, u kterého nemusíte přemýšlet. Navíc je předvídatelný už od začátku, ale díky Johnu Travoltovi a Vinci Vauhgnovi se na něj dá dívat. ()

Garch

Scénárista thrilleru si notně pomáhal absolutním ignorantstvím a tupostí policie. Škoda, dvě hvězdy dolů. ()

Brejlil

Malý svědek by se snad mohl jmenovat Domestikované neshody. Nuda, nuda, šeď, šeď. Až do konce. Snad jen ten požár potěší oko pyromana, který si zrovna nemůže dopřát nic vydatnějšího. Ale co my, normální? ()