Christmas Lovers Anonymous

silentname

"Vianočná výzva 2022 - 10. film - Skrz pôvodné pocity, že "Christmas Lovers Anonymous" bude prvým skutočne zlým vianočným filmom na tento rok som zhodnotil, že nemôžem súdiť film podľa prvých piatich minút. Je pravda, že herecké výkony sú chabé, príbeh je predvídateľný a vieme presne povedať čo kedy nastane... tak sú 2 elementy, ktoré sú podľa mňa spracované celkom schopne. V prvom rade ide o prvý film, pri ktorom som nepochyboval, že sa točil počas skutočnej zimy. Je to na ňom vidieť. Najmä vďaka pare, ktorá ide hercom od úst. A druhý element je jeho srdce s hlavnou myšlienkou. Naša hlavná hrdinka Katrina mi je veľmi sympatická. Najprv som sa bál, že jej pozitivita bude až otravná, no myslím si, že postupne bude ten prerod v nej vidno. A nebude to otravná pozitivita a zanietenosť a láska k Vianociam. Bude to sktuočne len úprimná láska pre Vianoce. A bude to pôsobiť oveľa milšie. Viac už prezrádzať nebudem, no skutočne som chcel film počas prvých pár minút vypnúť a odinštalovať. Ale nakoniec to bolo oveľa príjemnejšie než som čakal. Hodnotenie: B ()