Monsters in the Closet

všechny plakáty

Autor hororových príbehov si kúpi knihu o čiernej mágii zo 17. storočia, ktorá umožňuje vytvárať kúzla tým, že o nich napíše príbeh. Keď sa tento príbeh číta nahlas, postavy z neho ožívajú v reálnom svete. (B3n)

B3n odpad!

Videl som už aj nejaké horšie filmy, ale aj oveľa viac lepších. Je to typický film za tri koruny, čo by mi nevadilo, bohužiaľ je ale bez normálneho príbehu, alebo nejakého tmelu, ktorý by ho držal dohromady. Prvý príbeh - pohľad na zombie apokalypsu z pohľadu čerstvo vytvorenej zombie. Zobrazené humornou formou, akurát tomu celému chýba šťava, je to nudné. Aspoň postavy neboli úplne preafektované, Ale kategóriu odpad to neopustilo. Druhý príbeh - mladá dvojica kúpi dom a rekonštruuje ho spolu. Postupom času zavládne ponorková choroba, ktorá vyústi až do vojny Roseovcov. Tentokrát sa snažili aj o nejaké efekty, napadnutia, krv, čistý prúser. Opäť pevne v mantineloch kategórie odpad. Ďalej pozerať nemalo žiadny význam, bola by to strata času. Takto vzniklo aspoň toto varovanie. Nerobte tú istú chybu ako ja, mne tých 40 či koľko minút nikto nevráti. ()