V.V.Ú.: Ukrajina

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Česko, 2022, 2:22 min

MM_Ramone odpad!

Pane bože, čo je toto za primitívnych kreténov? Z ktorej smradľavej stoky sa vyhrabali títo burani? Hnusní, nechutní, slizkí somári, čo sa nedokážu ani poriadne zladiť, vypočítavo využili súčasnú dramatickú situáciu. Snažia sa priživiť a zviditeľniť. Tupí ožrani vybľakujú ako zmyslov zbavený o vojne na Ukrajine. Je to trápne. Jeden z týchto sprostých chujov na seba dokonca navliekol tričko so znakom nemeckého Bundeswehru. Blbec! Najradšej by som ich vytrieskal po tých ich umastených, nevymáchaných papuliach. Žiadny normálny človek nemôže schvaľovať ozbrojený konflikt, každá vojna je zlo, ktorá plodí utrpenie. No forma, ktorú si zvolili títo akože punkáči je nedôstojná, nepatričná, detinská, doslova debilná. Avšak čo iné sa dá čakať od zhulených, prechlastaných debilov. Sú to kokoti a tento ich úbohý protest song, ktorý tak bohovsky narýchlo splieskali je kokotina, kokotina, kokotina! Je to odpad! ()

Joker Punx

Klip jsem sem poslal já. No kámoš MM_Ramone napsal totální sračku. Určitě se na tom chtěj přiživit - Jasně - Štěpán Málek je úplnej buran a ostatní taky - Využili tak hovno kamaráde - Málek to myslí upřímně, byl vždycky proti násilí a válce - Přiživujou se na tom leda tak skurvený celebrity z TV Hovna! Jediný s čim souhlasim je špatnej refrén - Prostý jedno slovo na téma co se v současný situaci ve světě děje - Ukrajina. Refrén mohli kluci víc promyslet jinak oukej. Kámo napsal si úplně zbytečný nadávky. Pořád lepší než celý skurvený Sovětský svaz a jejich romantické písně o práci a krásné zemi. Ha ha - Rudý mrdky. Nejsem na žádný straně a rozhodně nikdy nebudu se zmrdama co chtějí Sovětský svaz. To bych blil. ()