"Týden Elvise Presleyho" je v plném proudu a ulice Las Vegas jsou zaplaveny dvojníky krále rokenrolu. Pět Elvisů, má ovšem v pouzdrech místo kytar zbraně. Michael (Kurt Russell) se svým někdejším spoluvězněm Murphym (Kevin Costner) dokonale naplánovali vyloupení casina, ale když nakonec se 3 miliony dolarů opouštějí v helikoptéře město, zůstává za nimi zničený hotel a hromada mrtvol. Díky Murphyho brutalitě se chytrá loupež změnila ve zběsilou přestřelku. Navíc se Murphy rozhodne zradit své komplice a veškerý zisk shrábnou pro sebe. Michael se však zabít nenechá, zmocní se lupu a společně se svou náhodnou společnicí Cybil (Courteney Cox) i jejím desetiletým synem se vydává napříč Spojenými státy, aby u překupníka ukradené miliony vypral. V jeho stopách se vydává nejen policie, ale i Murphy toužící po svých penězích a hlavně po pomstě. (oficiální text distributora)

netahlo

Jedno z nejpoctivejsich becek (obsazeni naopak luxusni), co kdy bylo natoceny! Plnej pocet z nostalgie. Kevin Costner by mohl charisma prodavat po nakladacich. Scena, kdy jede autem pousti a chlasta pritom Jacka, je v tyhle dobe, kdy jsou na platne samy zzenstily bukvice a jiny hnoje, prijemnym navratem do starych dobrych casu. Takovy filmy uz se tocit zrejme nikdy nebudou. ()

xaver

Tyhle příšerné krváky by měly být odosuzeny na smětiště kinematografie. Nechápu režiséry, kteří si libují v těchto masakrech, navíc nesmyslných a v civilizovaným světě těžko uvěřitelných. Kdyby byl děj zasazen někam do rozvojových zemí, kde neplatí zákon a vládně mafie, možná, ale v Las Vegas? ()

666Carnage

"PROČ JE NEJLEPŠÍ JÍT NA RANDE S HOUMLESAČKOU? PROTOŽE JÍ PAK NEMUSÍTE ODVÁDĚT DOMU". Kdybych to viděl dřív asi by mě to nadchlo o mnohem víc než teď. Ale co si budem povídat něco na tom filmu fakt je. Akce je tam hromada a krve je tam po litrech. Vtipu je tam taky dost. Já se bavil, ten film má samozřejmě mouchy a díry ve scénáři a i v tý režii ale je to fajn blbost s dobrým soundtrackem a partou dobrých herců. Kevin Costner hrál magora asi i s radostí a Kurt Russell byl dobrej hodnej padouch jo a Courteney Cox je tu fakt kost.65% ()

Holina

Tak náhodou to nebyl takový průšvih jak se rádo říká. Docela se mi to zamlouvalo, včetně podivných akcí ()

Paity

Drsné, hrubé, blbé, pitomé, nenavazující, chaotické, to vše splňuje do puntíku 3000 mil na útěku. A nic na tom nemění ani na první pohled hvězdné obsazení. Jména jako Russell, Costner, Cox a Slater to stějně nezachránila. ()

Petr.Kocfeld

Kevin Costner zde ztvárnil roli záporáka.Tento snímek je celkem dobrý.Možná by šel trochu zkrátit.125 minut mi přišlo trochu moc a Courtney Cox je zde docela pěkná.Tato krimi o peněžním lupu není úplně špatná.Dal bych jí 3 hvězdy a 60 procent.Film je plný hlášek,akce a nechybí zde ani napětí a humor. ()

Lionheart

Takový normální akčňák, který vytahují snad jen známí herci. Když jsem se na to díval, nečekal jsem, že to je tak "nový" film. Prostě mě překvapilo, že i v novém miléniu se točí takové béčkové nicneříkající akční slátaniny jako na začátku 90 let. ()

Skalda

Ríkejte si co chcete -- mě se tahla bláznivá jízda líbila a na víc bylo po dlouhý době na Costnera kouknutí. ()

Klay

Akční road movie jejíž největší slabinou jsou akční scény, to zavání průserem. Lichtenstein je nudný videoklipař, jediné co umí je pikosekundový střih a použití kamerových filtrů. Nedokáže už tak úplně skloubit hudbu se svým klipem...pardon filmem. Podřizuje dění na obrazovce samoúčelným klipovým orgiím, které postrádají správný drajv nebo neokoukaný nápad. Ještěže větší akční scény jsou tu jen dvě a zbytek je celkem koukatelný hlavně díky hercům a dobře napsaným hlavním postavám. Co se děje týče, nad tím je lepší moc nepřemýšlet. ()

Emzet

Hodně podprůměrný...co to je? Thriller? Road-movie? Gangsterka?, který/ou nezachraňuje ani docela dobrý Costner jako padouch. Napoprvé jsem dokonce usnul. ()

Lukoye

Jediné co zachraňuje tento hrůzný film je výkon Costnera, který je v roli záporáka netušeně dobrý, což bych do něho nikdy neřekl. Místy byl film až směšný-viz Ice-T na konci. ()

Honza dAve

Kevin Costner si nas**al do bot ! Tuhle slátaninu hned tak něco nepředslátá. Začátek a konec filmu jsou naprosto hrozné pseudoakce s šílenými prostřihy a strašnou muzikou. Na prostředek se dá chvílemi koukat. A co uvidíte ? Courteney Cox ukazující vyhřezlé strings-gaťky (což v "Přátelích" určitě nebude :-) ), pár hezkých scenérií z Nevady a rozesměje vás možná JEDNA ! hláška dvou lasvegaských federálů. K tomu vám nakonec zahraje Elvisova "Such a Night" (závěrečné titulky jsou velmi pozitivní moment filmu) a v roli "přezbrojeného" ředitele kasina se objeví někdejší komerční swingový zpěvák a dnešní kasinový zpěvný trapák Paul Anka. A to je na film málo. Hvězdička z milosti. ()

Grafito

Costner jen dál a dál dokazuje, že je v současný době snad největším loserem v Holywoodu.. co film to propadák.. divím se, že mu ještě dávají práci.. ()

Mallyyy

Béčkový akční film, který ale vůbec není špatný. Kurt Russell vypadal hustě, jako Elvis. Costner hrál sympatického záporáka. Courteney Cox nám tu hraje krásnou ozdůbku. Lehký nadprůměr mezi béčky. ()

sadlokan

Příprava jak z Dannyho parťáků se zvrhne v Bonnie a Clyde,zlatý parabelly,dvouzásobníkový sapíky,do toho dvojníci dvacet let mrtvýho tlusťocha,Kurt je stejně Jeho,minimálně ,mladší brácha,mydlení se hlava,nehlava,děti,ženy,když sou marný,musí dostat co si zaslouží!A My way na závěr,já jsem spokojen!ELVIS LIVE!! ()

J. T. Kirk

Kurt Russell, Kevin Costner a k nim krásná Courtney Cox to prostě nemohlo dopadnout hůře než průměrně. Dobrá akční komedie, která dokáže pobavit, ale jinak už nic víc. ()

Lucas vs Elvis

Lucas vs Elvis

12.08.2008

Není to ani týden, co George Lucas začal mluvit o pátém dobrodružství Indiana Jonese, a už teď si chystá náhradní program, kdyby mu to nevyšlo. Slavného archeologa ale úplně opustit nehodlá. Shia… (více)

Kanibalové ve 3D

Kanibalové ve 3D

02.05.2008

Demian Lichtenstein, režisér právem zapomenutého elvisovského krváku 3000 mil na útěku, strávil nějaký čas na placu Cameronova Avataru a cvičil se tam v zacházení s nejmodernějšími 3D technologiemi.… (více)