Alphateam - Die Lebensretter im OP - Season 3 (1998) (série)
Režie:
Gero ErhardtScénář:
Ernst KleemannHrají:
Wolfgang Wagner, Karen Böhne, Oliver Hermann, Hermann Toelcke, Moritz Lindbergh, Heike Schroetter, Simone Ritscher, Marlies Engel, Uwe Karpa, Chiara Schoras, Ilknur Boyraz, Emily Wood, Adrian Linke (více)Hrají
Wolfgang Wagner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Heidi (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Karen Böhne
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Oliver Hermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Hermann Toelcke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Moritz Lindbergh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Heike Schroetter
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Simone Ritscher
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Sladká Laura (2005) (seriál)
Marlies Engel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Uwe Karpa
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Chiara Schoras
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ilknur Boyraz
Turecko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Emily Wood
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Adrian Linke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Aimee Gneist
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Druck (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Yvonne de Bark
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Oliver Elias
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Andreas Elsholz
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední svědek (1998) (seriál)
Jets - Život na hraně (1999) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Rainer Basedow
Německá říše
Nejlepší seriály:
2 roky prázdnin (1974) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Eduard Will
Nejlepší seriály:
Její vrazi (1993) (seriál)