Never Better

Marze

Mlada Teresa s cistickou fibrozou je v casove smycce karanteny a utapi nudu pitim piva. Film neni vubec spatny a Sofia Briant je vyborna, ale zda se trochu neprijemnym, protoze pandemicke filmy jsou vycerpavajici.Hodnotim 50%. ()

silentname

"Never Better" je ďaľším filmom, ktorý ukazuje trošku iný scenár situácie v roku 2020. Kde hlavná hrdinka trpí cistickou fibrózou a niečo ako COVID-19 by pre ňu mohol byť smrteľný. Takže sa absolútne odizoluje úplne od všetkého a je super opatrná, kým sa do jej života nevráti spolubývajúca, ktorá to berie všetko úplne inak a oveľa ľahšie. Lenže to je pre Teresu obrovský problém. Takže je to trošku iná situácia ako priniesli filmy ako "Homesick" alebo "Locked Down". No pôsobí to tiež uveriteľne. Filmu len trvá celkom dlho, kým sa rozbehne. V druhej polovici je oveľa zaujímavejší ako vo svojej prvej, pretože sa veci konečne dajú do pohybu a je tu otázka, čo bude ďalej. A či náhodou Teresa nedostala práve spomínaný Covid-19. Takže vie to vylepšiť dramatické momentky filmu. Vo výsledku dobrý film, ktorý určite nebude pre každého, ale mňa to zaujalo. Hodnotenie: B- ()