Children of Sin

všechny plakáty

B3n odpad!

Horor to nie je, skôr thriller, alebo pre takéto nezmyselné filmy by som zaviedol normálne kategóriu - antikresťanská propaganda. Je tu všetko, nenávisť k homosexuálom, snaha o ich liečenie, sebapoškodzovanie v mene viery, chorobné odsudzovanie potratov, náboženský fanatizmus prehnaný do absurdna., otec nechutný tyran, spiatočník, ale pokrokovo ošahávajúci dcéru. Ešte chýbalo len aby opitý prišiel domov a zmlátil všetkých len tak. Jednoducho nenávistný film namierený proti skupine obyvateľov. Filmovo to nemá takmer žiadnu hodnotu, okrem toho, že sa celý film hanbíte za primitívnu propagandu, tlačenie na pílu. Možno kamera nebola až taký prúser, všetko ostatné ale áno. Takmer až nechcená komédia. Bol som v pokušení to nedopozerať, nakoniec som poslednú hodinu nekonečného výblitku aspoň dopočúval a venoval sa inému. S filmom to nemá veľa spoločného, ale ak nenávidíte kresťanstvo a kresťanov, tak toto je film pre vás, budete sa zabávať a spravodlivo ohŕňať nosom. Konzervatívne založení ľudia budú pri tom prevracať očami a facepalmovať ostošesť. ()