Recidiva

Bývalá policajtka Pipa si už dávno zařídila nový život v odlehlém městečku. Do světa zločinu ji ale znovu vtáhne vyšetřování vraždy, do kterého se zaplete. (Netflix)

Marze

Neni to dobry film. Tento mysteriozni detektivni thriller s rysujici se romanci ma slabe dialogy, recitovane jak na skolni besidce a neni moc dobre zahrany. Celkove zmatek. ()

rublik05

Argentina se patrně rozhodla, že se zúčastní soutěže o nejnudnější a nejhloupější kriminálku letošního roku. Recidiva se stoprocentně umístí na nějaké z čelních pozicí, jelikož se najde jen málo věcí, které by se snímku daly přičíst k dobru. Napadá mě snad jen to, že poslední třetina je o poznání svižnější než zbytek filmu, nicméně i tak je plná nesmyslů a vyložených hloupostí, málokdy něco dává smysl, postavy jsou krajně nesympatické a výkony herců jsou těžce podprůměrné. Většinu času jsem si připadal jak v nějaké laciné telenovele, tohle má s kriminálkou jen pramálo společného. 1/10. ()

vitekpe

Zase jsem se napalil u Netflixu...znate takove ty zmatene, ne moc dobre natocene, moderni ceske detektivky? Tak takhle to presne vypada... ()

bourec

Tady je to hodnocení stejný jako u filmu Tušení. Jen je to obrácený, Zpočátku poměrně pomalá věc, ve který hraje hlavní roli prostředí zlatý mládeže. A to mě vždycky unavuje. Druhá půlka docela odsýpá. a nelze si nevšimnout Luisany Lopilato, což je takovej ten vikanderovskej typ. Opravdu hezká. 50%. ()