Die Wache - Season 10 (2004) (série)
Režie:
Peter SämannKamera:
Moritz GieselmannHudba:
Paul RabigerHrají:
Bernd E. Jäger von Boxen, Mike Reichenbach, Tanya Neufeldt, Leon Boden, Patrick Bach, Aram van de Rest, Caroline Grothgar, Andrea Suwa, Alexander Kiersch, Freya Trampert, Michael Trischan (více)Hrají
Bernd E. Jäger von Boxen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Mike Reichenbach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Tanya Neufeldt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Leon Boden
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Patrick Bach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Jack Holborn (1981) (seriál)
Anna (1987) (seriál)
Silas (1981) (seriál)
Aram van de Rest
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Caroline Grothgar
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Andrea Suwa
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Alexander Kiersch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední svědek (1998) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Freya Trampert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Michael Trischan
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Marco Horsch
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Na plný plyn (2000) (seriál)
Uwe Rohde
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Igor Jeftić
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Oli Bigalke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Thomas Gimbel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Stefanie Grabner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Lasko: Pěst Boží (2009) (seriál)
Annika Peimann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Heiko Herlofson
Východní Německo