pornogrind

Myslím si, že můžu napsat totéž co u předchozího snímku Donata Carrisiho kterým byl L'uomo del labirinto(2019). A to, že D. Carrisi servíruje divákovi thriller s pomalejším tempem(mírný zkrácení stopáže by nebylo na škodu) u kterýho si troufnu tvrdit, že spoustu lidem nebude po chuti. A to díky zvolené formě vyprávění a celkovýmu zpracování. I já jsem měl o5 zpočátku trochu problém se na film naladit. Jakmile se ale stalo tak jsem si film celkem užíval. Co se ale vyloženě pochválit musí tak je výběr záporáka(vraha) kterýho si střihl Gabriel Montesi. Když to shrnu tak i druhej film D. Carrisiho co jsem od něho zatím viděl to má u mě za 3hvězdy. ()

JASON_X

Italská thrillerová podivnost s podivným záporákem, kostrbatým scénářem a podivnou režií. Příběh není vůbec špatný, ale herci jsou sotva průměrní, přehrávající a forma filmu je divácky nepříliš atraktivní. Což může být pro někoho samozřejmě zajímavá změna, v záplavě obdobné americké produkce. Mně osobně asi nejvíc vadila absence napětí, nevýrazné tempo a dějová rozvláčnost, na stopáži šlo myslím bez negativních následků ubrat aspoň půl hodiny. Ale právě za tu změnu dávám malinkatou třetí hvězdu. ()