Profesionální zloděj dostane horký tip na loupež přímořské sídlo bilionáře, ale uprostřed práce je vyrušen samotným majitelem a dokonce okraden o milovaný prsten od své nové lásky. Netušil totiž, že se setká s podvodníkem a prsten se snaží získat za každou cenu. (oficiální text distributora)

Paity

Co horšího se může stát je typickým příkladem filmu, u kterého si prostě nejste jisty, proč vlastně vznikl. Scénář chabý, nezajímavý, bez jiskry. ()

Haymar

Už samotnej nápad, dát v jednom filmu dohromady tak rozdílné duo komiků, je hodně ujetej (ale vtipnej). Co horšího se může stát, vás nijak zvlášť nenadchne ale ani neurazí (je-li vám blízký humor pánů Lawrence i DeVita - což je i můj případ), všichni ostatní nechť si 1* uberou! ()

Matros

Lawrence a DeVito dobrý. Párkrát sem se zasmál. Ale Fichtner jako teplouš se třema bišonkama ?... A já řikám : Cože ??? ()

Yardie

Slabota! Je to tak v rozmězí 1-2 hvězdičky. Na Martina Lawrence začínám být poslední dobou dost alergický, protože ty jeho opičky, ksichty a nesmysly, které pořád dělá mi lezou už krkem. Naštěstí tady toho zase až tak moc nebylo. Jinak totální nuda, zasmál jsem se asi 2x a to vše až ke konci filmu, kdy to mělo alespoň nějakou dynamiku. Zbytek totální nuda, nezajímavé, a snažilo se to kopírovat "Dannyho parťáky" nebo "Podfukáře". Závěr celkem ušel, jinak bída a utrpení. Howgh! ()

Rathalos

Martin Lawrence je cisty komik,clovek na neho len pozrie s uz sa smeje a v spolupraci s Dany DeVitom vznikla sympaticka komedia...:-) ()

Gixian

Nesympatické obsazení, divný námět, nulový obsah, prostě jsem to ani nedokázal dodívat, jak hrozně jsem se nudil. ()

Dm1tr1j

Podpriemerná snaha o komédiu aj keď tam hral tlstý DeVito a dostatočne retardovaný Lawrence. Nesedeli si spolu a celkovo to bola nuda. ()

wef

Škoda pár trapných vtípků, ale jinak to byla docela dobrá zábava. Ovšem finanční propad nezachránili ani zvučná jména jako Martin Lawrence, Danny DeVito, Bernie Mac a William Fichtner (ten byl mimochodem úžasný :-D). ()

Arccos

Slabá komedie, tak spíš k přežití než skutečné zábavě. Vyzdvihnu jenom jeden vtipný moment - tlumočnici do znakové řeči (to museli odněkud převzít). ()

knihovna

Jestli je tohle vtipná komedie, tak já jsem krásnej. Pro ty co mě neznaj, věřte mi, že nejsem. Bod za krásného King Charles Španěla, kterého nese v náručí ta paní, co na všechny stříká slzák. ()

fimler

Po tom co jsem dnes a včera viděl krásné čtyři hvězdičky.Mě se tento typ komedií líbí a mám je rád už pěkně dlouho!Byl to jasný výběr, když tady hraje Martin Lawrance a DeVito. ()