Aillaendeu

Akční / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Thriller
Jižní Korea, (2022–2023), 10 h 44 min (Minutáž: 52–59 min)

Série(2) / Epizody(12)

Nezodpovědné a arogantní chování Mi-ho Won (Da-hee Lee) ji donutí přestěhovat se na ostrov Čedžu. To ovšem tato mladá žena neví, že ostrov je místem, kde se zlo volně prochází mezi lidmi a osud Mi-ho se jejím příjezdem začíná naplňovat. (mikki089)

Recenze uživatele Lenka.Vilka k tomuto seriálu (14)

Aillaendeu (2022)

Původně jsem myslela, že se podívám na jeden díl před spaním. Ale tohle je tak krásně provedená záležitost s absolutní navykovostí, že jsem odsunula stranou ostatní povinnosti. A prostě jsem si to užila. Na plný pecky! ()

Season 1 (2022) (S01)

Co napsat k první serii? Beru to jako rozdělení na šest a šest dílů jednoho příběhu. Tomu taky odpovídá konec, který by diváka neuspokojil, kdyby měl na pokračování čekat dva roky. Takže zatím takhle, víc později  ;) ()

Episode 1 (2022) (S01E01)

Neskutečně vtahující hned od začátku. Jsem moc zvědavá, co bude dál, protože naznačení přítomnosti ovlivněné minulostí...zatím vypadá víc než dobře! ()

Episode 2 (2022) (S01E02)

Skvělá atmosféra, akce, napětí a zase trochu odkrytí minulosti. Jo, je to jistý, tohle mě bude bavit  :) ()

Episode 3 (2023) (S01E03)

Něco tak mile vtipného jako je úvod, kde se konečně každý setká s když, jsem neviděla od...každý si doplní, jistě tam najde hned několik kousků...dokud se nepřidá ten nepříjemný. Super :) ()

Episode 4 (2023) (S01E04)

Odůvodnění černého démonského pasažéra bylo fajn. Jelikož zdejší "obsah" totálně spoileruje děj celého dílu, tak napíšu jenom: dost drsný! ()

Episode 5 (2023) (S01E05)

Tak tohle bylo jedinečný! A krásný! Chci být sám, abys byla v bezpečí, tak budu z dálky pozorovat, jak jsi šťastná. Až na tu minulost, která to ještě víc zamotá  :( pro tyhle klasické epizody mám slabost  :) ()

Episode 6 (2023) (S01E06)

Nó, tak to bylo dost chutný pošušňáníčko. ()

Episode 1 (2023) (S02E01)

Neb jak vznikl ten závazný slib a co se stalo během prvního pokusu o vytvoření bariéry. Naprostá dokonalost! ()

Episode 2 (2023) (S02E02)

Tak tohle byl dost vysilující trénink na získání síly! ()

Episode 3 (2023) (S02E03)

Hmm, tak tohohle démona bych potkat nechtěla... ()

Episode 4 (2023) (S02E04)

Tak tohle bylo hodně silný probuzení... ()

Episode 5 (2023) (S02E05)

Doják jako kráva na všech frontách.... ()

Episode 6 (2023) (S02E06)

No, tak to bylo finále epických rozměrů. Sice se stalo přesně to, co si nikdo nepřál, ale o to víc doufám, že pokračování bude co nejdřív to půjde. Protože ten příslib na konci mi dodal naději. Chápeme v co, že? :) ()