Rychlokurz romantiky

• Jižní Korea Iltaseukaendeul (více)
Jižní Korea, 2023, 18 h 4 min (Minutáž: 60–76 min)

Epizody(16)

Holka se přihlásí na soukromé lekce matematiky ke slavnému učiteli a její mámu, která má srdce ze zlata, teď čeká velmi tvrdá srážka se světem soukromého vzdělávání. (Netflix)

Recenze uživatele Koral17 k tomuto seriálu (2)

Rychlokurz romantiky (2023)

Ať žijí padesátnice s růžovou stuhou ve vlasech a květinkových svetrech! Tato utopická romantická komedie s detektivní zápletkou vsadila na téma důležitosti budování harmonických rodinných a milostných vztahů, kde se blízcí lidé navzájem podpoří, nelžou si, netají před sebou každou blbost. Náklonnost a láska k jiné lidské bytosti se rozvíjí na základě vzájemné úcty, respektu a porozumění.  Hlavní hrdinka má poměrně složitý osud a život ji nikdy příliš nerozmazloval. Přesto, nebo právě proto, nikoho nesoudí a snaží se lidi kolem sebe pochopit, i když to není vždy snadné. Je skvělé, že seriál vyzdvihuje tyto její vlastnosti a životní zkušenosti, a ne mládí a krásu. Její vztah s geniálním učitelem matiky se mi moc líbil, bylo vidět a cítit, že oba herci jsou i v reálu přátelé a že si tyto role doslova užívají.  A zvládli je oba úžasně! Také další herecké výkony mladé i starší generace byly vynikající. ()