Cosi se blíží nocí. Temnota rezonuje tlukotem křídel a podivných zvuků. Jsou to netopýři. Nikoliv ti obyčejní - to sama noc roztahuje křídla a budí hrůzu. Když ožije tma, není před ní úniku. Když zmutovaní netopýři napadnou ospalé texaské městečko Gallup a ničí vše, co se jim postaví do cesty, před záhubou může obyvatele zachránit jedině zooložka Sheila Casperová, která studuje chování netopýrů, její asistent Jim a místní šerif Emmett Kimsley. Trojice zjistí, že agresivní netopýři jsou produktem vědce, který je infikoval virem, proměňujícím neškodná zvířata v zabijáky. Stopy vedou do opuštěného dolu, kde netopýři nocují a výprava do těchto ponurých míst vyvolává mrazení v zádech. Sheila a Kimsey musejí sebrat veškerou odvahu, aby se spustili mezi spící netvory a zlikvidovali celou jejich kolonii. (oficiální text distributora)

L_O_U_S

Horor o zmutovaných netopýrech. Pochopitelně, nesmí chybět ztřeštěný vědec, kterému se roztomilí netopýrci líbí a který je chová, dokud na to nedoplatí. (213.) ()

bukowski83

No ono vážně nejde dát víc jak dvě hvězdy, ten film má hodně přirovnání, ale určitě ne strašidelný a děsivý, což by jeden u hororu přece jen očekával. Dokoukal jsem to jen z toho důvodu, že jsem nemohl usnout a nic lepšího v nabídce nebylo. Jinak ti "děsivý" netopýři byli spíše legrační a příběh byl tak hloupý až praštělo. ()

Juto

Tento chromý hororový triller, ktorý nie je nijako zvlášť strašidelný alebo zábavný, premrhá slušné obsadenie. 4/10 ()

Šimpy

"Člověk na to s hrůzou vejrá a bojí se netopejra" Zde vzpomenu ještě zážitek spojený s tímto filmem. Když se v závěru ze země zvedá netopýr, při prvním sledování jsem zahlásil: "...a bude druhej díl.!" Načež milého netopýra přejede auto. "Aha, tak nebude!" ()

Belbo odpad!

Odpad s velkým O. A nechtěli byste natočit horor o krvežíznivých zmutovaných morčatech? Létající myši s pěknou zooložkou, negrem kterej se snaží svými vtipně nevtipnými hláškami zhodnotit situaci nemám odvahu zařadit ani do "béček" . Je to opravdu kvalitní céčko. ()

haushinkaa

Když jsem to viděla poprvé, byla jsem malá, takže jsem se celkem bála, když jsem to viděla teď nedávno, strašně jsem se smála... Ale mohlo to být horší... ()

lennyd

Poté co je v malém městečku Gallup nalezeno již několikáté roztrhané tělo a podezření padá na hejno netopýrů, které nedaleko městečka sídlí, je pozvána netopýroložka Sheila Casperová (Dina Meyer) aby se svým asistentem a šerifem Kimsleym (Lou Diamond Phillips) přišla celé záhadě na kloub. Zjišťují, že v hejnu je několik netopýrů infikovaných virem, který způsobuje jejich agresivitu a chuť po lidském mase. Pokud tuto nákazu nezastaví, bude se šířit dál napříč celou Amerikou ... Samotný film není tak moc špatný, navíc takovéto filmy mám rád - ať jsou útočící masou netopýři, pavouci nebo kobylky. Ani po herecké stránce mne až tak nezklamal, i když oba hlavní představitele - Lou Diamonda Phillipse i Dinu Meyer si pamatuji z lepších kousků (nechybí zde ani obvyklý "černoch pro pobavení"). Co ale film tak hrozně strhává jsou vizuální efekty a ruka střihačova. Ve chvíli útoku netopýrů netrvá žádný záběr déle než půl sekundy, což slabším povahám může způsobit epileptický záchvat, a těm silnějším pak záchvat smíchu. Potěšil mne samotný závěr (poslední půl minutka), která se od obvyklé poslední půlminutovky v těchto filmech docela liší .. ()

sedm.1

Chvilku jsem přemýšlel i nad odpadem.Tenhle snímeček je opravdu hodně těžký béčko,ve kterým se opravdu nepovedlo snad nic.....a ikdyž to u filmu hodně nerad konstatuji,tak tohle story je fakt hodně těžkej průser,prakticky nekoukatelnej.Je mi líto! ()

herr_carter odpad!

hergot,kde se tady ty zmrdi plyšový vzaly?? Ještě že je na blízku největší béčkový herec všech dob, Lů "šajn brajt laka dajmond" Pilips a s kamenným výrazem v ksichtu (jinej neumí po komplexní dětské obrně ) všechny v Corellu vystřílí !!................moje hodnocení = 0 z 10. ()

cityman

Netopýři nejsou až tak špatný film, ale přeci jen k dokonalosti jim ještě dost zbývá. Jednoduše by se dalo říct, že jsou naprosto stejní jako všechny filmy, které mají za název nějakou "odpudivou" havěť! ()

Blue.Shark

Pro mě je to jako taková průměrná béčková zábava na noc. Vyloženě se u toho nenudíte a zároveň nepřijde nic extra. Najdete zde typické scény, kde je za oknem v pokoji nemluvněte vidět hrozivá silueta, kde žena bezstarostně věší prádlo (večer, jakoby neměla nic lepšího na práci), nebo kde majitel restaurace jde prověřit podivný šramot před svým podnikem. Také je fakt, že se mi líbila část, kdy se hlavní hrdinové rozhodli opevnit budovu školy. Pro takové "nápady z nouze" mám prostě slabost (stejně jako v úsvitu mrtvých nápad s dodávkou) :). Tři hvězdičky za zdařilé béčko, které nenudí. ()

BDMarty007

Je to takový béčkový thriller/horor. Nelze to brát moc vážně. To bych našel chyb a problémů na dvoustránkový referát. Ale tohle dílko za to ani nestojí. Ale zase úplně debilní to taky není. Pokud chcete něco opravdu nenáročného, ale trochu napínavého takhle na noc, tak to je tohle. Není důvod to vidět podruhé, ale už jsem viděl spoustu daleko větších pitomostí. Za 2,5. ()

Arccos

Vyjmenuji vam, co vsechno je na filmu spatne: scenar, rezie, kamera, herci. Vydrzel jsem u toho asi pul hodiny a to je taky duvod, proc to ma cele dve hvezdicky - co ja vim, treba byl zbytek filmu lepsi, tak mu timto davam sanci. Male plus zasluhuje zasah armady, aspon neco je na scenari realistickeho. Kolik vubec takovych filmu Ptaku-kopiraku je? Hadi, mravenci, netopyri, pavouci... kdysi jsme si s kamarady rikali, ze by nekdo mohl natocit film Vši. Odehravalo by se to ve skolce a asi by to bylo originalnejsi. ()