Bikini Hackers

exe. odpad!

Film hodný akurát pre honibrkov, chlapcov v puberte, ktorí sa chcú kochať ženami v bikinách a niečo zacítiť v pohlavnom ústrojenstve. Pre mňa však absolútna zbytočnosť, ktorá nemá a ani nie je schopná ničím zaujať, konanie postáv je nelogické až smiešne, hacker, teda aspoň sa tak snaží vyzerať je znova ... na smiech. Típek v kapucni s niekoľkými monitormi na zeleno s prelievajúcimi sa písmenkami a číslami a nonstop ťukanie do klávesnice. Navyše v jednom zábere je možné si na sekundu všimnúť, že tie "hackerské kódy" sú púšťané z Youtube. Jak leniví musia byť tí ľudia, keď ani to neskontrolujú a dajú to do filmu. Konanie postáv je katastrofa, tie ženské fakt dokážu zaujať len svojimi prednosťami a zadnosťami, no škoda slov, jednoduchý, primitívny scenár a ten koniec bol čistá komédia. Pre chlapcov s hormónmi to možno bude stačiť, no pre mňa ani zďaleka. ()

Machaut odpad!

Ježíši na kříži, co to pro Boha živého bylo? Pornoherečky se rozhodly natočit film? Mohlo to být aspoň podprůměrné porno, ale takto je to jen obrazová lobotomie. Tento film by se mohl normálně pouštět za trest místo půlročního vězení. ()