Vraždy modelek Playboye

• USA The Playboy Murders
USA, 2023, 13x42 min

Holly Madison

Jedna modelka Playboye ovládne svět soutěží krásy a sblíží se pak se svými fanoušky. Když však jeden fanatický fanoušek zajde příliš daleko, zhroutí se jí celý svět... Vražda kyberdívky Playboye Christiny Carlin-Kraft zavede policii při pátrání po jejím vrahovi z ulic Filadelfie až na psychiatrické oddělení... Modelka Playboye je nalezena mrtvá v kontejneru, což rozpoutá v médiích bulvární šílenství. Během vyšetřování policie se její manžel, televizní hvězda, vydá ke kanadským hranicím. (TV ID Xtra)

Skeksis

Ak si niekto niekedy myslel, že modelky Playboya sú niečo iné ako preplastikované kurvy, tak musel mať v hlave nasraté. A ak si niekto myslel, že žena s umelými šestkami a umelou papuľou bude chodiť z kláštora do kostola, tak mu tie sračky v rámci lobotómie už z hlavy dávno vytiekli. Najprv boli modelky, potom playmate, potom kurvy, potom feťáčky, prípadne všetko naraz. Zhrnutie tohto seriálu: zavraždené feťácke kurvy, alebo vraždiace feťácke kurvy.  Jedna mala vraj "tvár anjela" - neviem, či boli všetci slepí, alebo čo, takú tvár nemala nijaká, zato všetky mali umelé kozy a umelé pery, v skorších rokoch asi ešte nemali umelé papule, ale kozy určite a fetovali tiež. Ďalšia sa cítila byť Star, iba preto, lebo mala vytetovanú hviezdu na riti či kde. Neviem, či by som chcela byť "star" preto, že ukazujem frndu a kozy kade chodím, a musela by som chrápať s úchylákom Hefnerom "dvakrát do týždňa", prípadne s jeho kumpánmi, kedy si zmyslia. Jasné, že keď museli chrápať s úchylákmi, museli aj fetovať, aby si to nebrali zas tak osobne. Potom takéto devy v 25-ke zistili, že už nemajú pleť ako osemnásťročné, a že okrem pózovania nahé, fetovania a trtkania nič iné nevedia. Takže nijaký Playboy, nijaký modeling - lebo ten si pokazili tým Playboyom. No preboha! Panika! A tak mnohé skončili ako prefetované, alebo pouličné štetky, alebo prefetované pouličné štetky, alebo zavraždené štetky. A ďalšia škaredá spuchlina a umelina ošklbala detského psychiatra o 300 000 dolárov, ale aspoň ho bola schopná zabiť. A ďalšia svojho muža, ktorý sa hral na kovboja či čo. No, sem-tam to bola celkom sranda, ale zle spracované, neustále opakované tie isté veci - asi pre Američanov s päťsekundovou pamäťou. Čiže nuda a nijaké prekvapenie. ()