The Milkman

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor
USA, 2022, 7 min

EvilPhoEniX

Rozhodně zajímavé a originální po dějové stránce. Hlavní hrdina si na přístroji umožňující stereoskopické vidění ( Znám to jako dítě, kde jsem si na takové malé televizce přehrával různé obrázky) prohlédne osudný příběh mlékáře, jehož mléko někoho otráví a všichni si přejí jeho smrt. Tímhle přístrojem hlavní hrdina však povolal mlékáře k sobě domů a tak se mu tam začne promítat příběh přítomnosti. Líbí se mi ten koncept a ke konci funguje i atmosféra. Zajímavé. 7/10. ()

TheEvilTwin

Jó, tak tohle byla lahůdka! Vizuálně na velké úrovni, kvalitou scénáře a nápadu taktéž a technicky jde taky o dost vysokou hru! Postrašilo, zabavilo a potěšilo. ()

Trevor

Muž sa vďaka prístroju na stereoskopické videnie pozerá na smutný príbeh o osude mliekara, ktorý na ich ulici pred rokmi rozvážal mlieko a zdá sa že tým prebudil temnú minulosť...ospravedlňujem sa za popis prístroj na stereoskopické videnie, anglicky je to Peep-scope, v Československu mal označenie Metoskop, ale či to bol iba názov výrobcu ale sa to tak volalo oficiálne som sa nedopátral ani na googli, ani medzi priateľmi. ()