City of Fear

všechny plakáty

Wacoslav1

Wow to byla zas blbost no myslim ze od trageda Ropera uz mam okomentovano vsechno takze co k tomu jeste psat nebyt ucasti Garyho Danielse tak jasny odpad takhle za 1* ale s odrenyma usima ()

Campbell

Neuvěřitelná srajda. Která je ale občas zábavná. Už jen začáteční bitka na parkovišti ukazuje že tohle bude jízda. Boje jsou tu strašně pomalé což jsem trošku i ocenil, je to více realistické, žádné komba co by z lidí dělalo nadčlověka. Příběh je stupidní a hlavní záporák je strašně k smíchu. Daniels mi nikdy moc nevadil, jen tady mi přijde takový nesympatický. Od režiséra je tohle můj první film a jak koukám na jeho filmografii tak se asi nechystám na další. ()

Lacike

Jednu hviezdicku davam za charizmatickeho Danielsa a druhu za bitky, ktorych je dost a su na slusnej urovni. Su celkom dynamicke a obcas Daniels predvedie pôsobivy chvat. Ale vsetko ostatne je uplne o nicom. Nezazivna zapletka o patrani po kamaratovi v Bulharsku, nudne prestrelky, tuctova nahanacka, priemerna bimbo kraska. Raz sa to dalo prezit, ale fakt je to film len pre hardcore Garyho fandov. 4/10. ()