The Vanishing Triangle

Drama / Krimi / Mysteriózní
Irsko, 2023, 6 h (Minutáž: 60 min)

Epizody(6)

Po sérii zmizení mladých žen se novinářka Lisa Wallace (India Mullen) vydává hledat viníka, o němž se domnívá, že je to tentýž muž, který před téměř dvaceti lety zavraždil její matku. (FunDinDung)

hanagi

Autoři seriálu si nechali do široka otevřená vrata k další sérii... To jediné vysvětluje ten pitomý, zmatený konec. Je jen otázkou, jestli se na to někdo bude ještě chtít dívat. ()

Warhorr

Chladná irská detektivka s výborným a chytlavým rozjezdem, kterou zazdívá úplně zbytečná gay tématika a finální díl, který to definitivně pohřbil o hvězdu dolů. Vyšetřování se vede výborně, kousek po kousku, drží to člověka v napětí a chcete si pouštět díl po dílu. Jenže postupem času se tu začne otevírat více témat a otázek a ve finále zjistíte, že Vám chybí odpovědi nebo se něco absolutně nedotáhlo do konce. Závěr je tak posraně okatej, že i pětiletý dítě odhadne, kdo je vrahem. Navíc připočtěme tupé chování hlavních postav, které si do té doby drží divákovi sympatie. Připadalo mi to, že tvůrci už neví jak dál a chtěli to ukončit, jen aby to už měli za sebou. ()