Mezi bohatými lidmi Londýna se šíří strach. Někdo posílá anonymní dopisy s požadavkem na vyplacení peněz. Ti, kteří neuposlechnou, nebo dokonce zavolají policii, budou zavražděni. Netrvá dlouho a první milionář je zabit. Sekretářka Lilian Rangerová (Marisa Mell) se dozví, že její šéf je také vydírán a oznámí to inspektoru Westonovi (Adrian Hoven) ze Scotland Yardu. Ten má podezření, že za vydíráním by mohli být američtí gangsteři. Proto se obrátí o pomoc na kapitána Allermana (Christopher Lee) z FBI. (ilclassico)

Campbell

Tak konečně jedna dobrá Wallaccevka. Je to solidní podívaná s pěknou atmosférou parádníma hercema, nebudu vyzdvihovat Leeho který podává standartní výkone ale Kinského který je prostě ďábel v každé roli. Film je solidní hlavně díky rychlosti což není tak obvyklé u Wallacovek. Vražd je docela dost a tak se člověk moc nenudí. Solidní film. ()

Flego

Priemerná gangsterská krimi o boji dvoch zločineckých skupín. Rukopis Edgara Wallaceho je v motíve dedičstva a v slušnom tempe. Na rozveselenie je tu opäť starý známy Eddi Arent. 10. wallaceovka v poradí. ()

darkrobyk

Wallaceovka, která je spíše gangsterkou, než detektivkou. Klady pěkně shrnul fragre, já jen přidám skvělou hudbu (P.Thomas prostě umí) a rozkošnou kopici mrtvol. E.Arenta bych si ovšem jako sluhu rozhodně nevzal (zde má slušivou přezdívku Sluha smti...no, chvílemi mě spíše napadalo Smrtící sluha). Zato Marisa Mellová je šťabajzna k nakousnutí. Film šetří mlhou i nahotou, ale příběh vcelku odsýpá. Kinski (zde až nebezpečně sladký) a Lee odvedli své standardní výkony. ()

fragre

Klady - pěkná velká role pro Klause Kinského, účast Christophera Lee, sex-appeal Marisy Mell a výkon Eddiho Arenta (zde je ve své typické roli smolného, trhlého a superkorektního butlera opravdu ve formě). Jinak vůbec ne špatná kriminálka, byť totožnost hlavního arcilotra našinec tušil od půlky filmu a byť vzájemné ze světa se zprovození dvou téměř hlavních arcilotrů příliš napíná důvěřivost diváka. Též hlavní klaďas je dosti nevyrazný, ale na pěkné tři hvězdičky film dosáhne. ()

• Christopher Lee nemusel být v Německu dabován, protože umí perfektně německy. Naopak pro anglickou verzi již jeho postava dabována byla. (Listeroman)