Skupina lekařů v nemocnici pro veterány musí bojovat proti své bezútěšné situaci. Přibývá jim totiž stále více pacientů, pro které nemají dostatečný počet lůžek. Hlavní příčinou jejich dlouhotrvajícího problému je byrokratický přístup k řešení problémů ze strany administrátorů nemocnice. Lékaři jsou odhodlaní poskytovat v méně svého svědomí a schopností nejlepší služby pacientům, i když tímto porušují zákazy a operují i bez souhlasu vedení. (oficiální text distributora)

Svadbos

Veľmi úprimný ale žiaľ jednorozmerný opis zneužívania vo veteránskej nemocnici. PEstvá, aké sa tu dejú, odkazujú skôr na "Doctor In The House", než na "The Hospital" a to je ten problém. ()

zero_zelo

... když já mám prostě problém s tím americkým národním hrdinstvím a cejtením. to fakt v každým posraným béčku, céčku, áčku musí bejt ňákej černoch, vlajka, salutování a vietnam? ()

Mark1983

Film je starý v době psaní tohoto komentáře již okolo patnácti let a já měl tu čest ho vidět až teď. Musím konstatovat, že jsem se nenudil od začátku do konce, i když ve skutečnosti je to kolikrát mnohem komplikovanější a svízelnější. ()