Svět přírody

• Česko Přirozený svět (více)
Velká Británie, (1983–2020), 450 h 19 min (Minutáž: 43–78 min)

Režie:

Joe Kennedy, Brian Leith, Virginia Quinn, Kevin Flay, Densey Clyne (více)

David Attenborough (vypravěč), Ian Holm (vypravěč), Andrew Sachs (vypravěč), Tim Pigott-Smith (vypravěč), John Shrapnel (vypravěč), Paul McGann (vypravěč) (více)

Série(38) / Epizody(526)

Příroda je plná úžasných zvířat a neuvěřitelných příběhů. Každý živočich – i ten zdánlivě nejobyčejnější – má svůj jedinečný život, plný každodenních bojů, starostí i radostí. Podívejte se zblízka na tento pestrý svět, odhalený tímto výjimečným dokumentem. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Recenze uživatele kaposlav k tomuto seriálu (5)

Medvědi na severním pólu (2009) (S27E09)

Mám pocit, že som to už raz videl, ale krďže je to z roku 2007 nebolo na škodu si to zopakovať. Videl som aj lepšie dokumenty o ľadových a hnedých medvedoch nazývaných v amerike grizzlie. Nevyužili celý potenciál a 3* je moje hodnotenie. ()

Harpyje - lovec opic (2010) (S29E01)

Nebavilo ma to, ale zlé to nebolo. Asi som si vybral na tento dokument nevhodnú chvílu. ()

Delfíni ze Žraločí zátoky (2010) (S29E06)

Názov ma zaujal, ale obsah nie. Ta kača čo to komentovala anglicky, no to bol otras. Delfínia samica už bude ôsmi krát rodiť. Snaď jej celý život nebehali za prdelov, aby vedeli kolko krát rodila a s kým je príbuzna. Buď su tvorcovia bezohladní kreténi čo nepoznajú medze, alebo si vymýšlaju. ()

Život mezi paviány (2012) (S31E01)

Ďalší dokument v ktorom moralizuju a dávaju rady tí, čo by mali držať hubu pre svoje činy a činy svojich praotcov. ()