Private Teacher

všechny plakáty
Pornografický / Komedie
USA, 1985, 84 min

Žena chce "rozšíriť obzory" plachého a utiahnutého mladého muža Warrena (Paul Thomas). Ten potom dostane odvahu zviesť dvojicu jeho susediek. (PATWIST)

JFL

V mnoha ohledech nápadité a formálně hravé porno, které si zaslouží nejen post klasiky, ale díky přítomné nadsázce hravě strčí do kapsy i trapně seriózní současné tituly. ()

Kulmon

Jeden z nadprůměrných pornofilmů osmdesátých let. Mladík Jimmy má kukátko, kterým pozoruje dvě dovádivé sousedky. Bydlí s věčně neukojenou tetou Diane, která jednoho dne přivede domů svou kamarádku - jeho soukromou učitelku. Co vám budu povídat, nakonec vojede všechny. ()

Brain-D

Film o klukovi, který pozoruje dalekohledem protější byt, kde se vždy dvě ženy oddávají všelijakým hrátkám. No klučina začne být smutný a maminka mu dohodí sociální pracovníci, se kterou se chlapec nevydrží dlouho bavit :D ()

vitekpe

Klasika s mladym Tomem Byronem. Aneb kdyz mate za konicek hvezdarsky dalekohled namireny do sousedskych loznic. :) Honey Wilder za teticku, Kay Parker za ucitelku. P.S.: spolecnou scenu Honey a Janey Robbins jsem mel vzdycky oblibenou. Hlavne jako teenager. :) ()

Oyer

S porovnáním s jinými mizernými eroťáky určitě vysoký nadprůměr. Proč vlastně eroťák ? Spíše přímo porno záležitost. Poslání svého žánru tak tento snímek jednoznačně splňuje... Má i příběh, má děj. ()