Hlavní postavou krimi komedie z amerického San Diega je poněkud svérázný polda z protidrogového oddělení Mike Dooley, samotář, který kašle na vnitřní směrnice a dělá všechno proto, aby dopadl významného obchodníka z drogami Lymana. Je ve své snažení tak úspěšný, že se ho Lyman pokusí zabít. Bohužel neúspěšně. Jediným důsledkem je zničený vůz. Protože překupník chystáý velký kšeft, požádá o rychlé přidělení nového vozu, aby mohl pokračovat ve sledování. Místo vozu však překvapený policista dostane nového, poněkud netradičního parťáka. Psa, německého ovčáka, který je sice úředně veden jako K-9, ale jinak má jméno Jerry Lee. Byl vycvičen k hledání drog, rejstřík jeho schopností je však mnohem širší. Kromě výcviku má ovšem Jerry také velmi výraznou osobnost. Pracuje jen když se mu chce, zato je ochoten kdykoli přispět k rozvratu Mikeova osobního života, popřípadě zničit něco v jeho bytě či autě. Dvojice, která se k sobě absolutně nehodí je přes všechny rozdíly a nesrovnalosti nucena spolupracovat na dopadení Lymana. A tak je jasné, že počáteční potíže budou nakonec překonány, dvojice se stane nerozlučnou dvojicí a všechno dobře dopadne. Nebo ne? (oficiální text distributora)

kajda.l

Vrrrr...další z řady osmdesátkových pecek, jejichž opakované projekce mě nikdy neomrzí. No, a Jerry Lee je můj neojoblíbenější zablešenej čokl filmového plátna:)) ()

veru_needy

Jako malá jsem tomuhle filmu naprosto propadla a ještě se mě to nepustilo, a asi ani nepustí. Tento film se před takovou milovnicí psů jakou jsem jako malá bývala prostě schovat nemůže. Hlavně když jde o německého ovčáka, který byl a pořád je mou vysněnou rasou. Jsem hrozně ráda, že byl tento film vůbec natočený a že hlavní roli dostal i skvělý, věčně sarkastický a zábavný James "Jim" Belushi a můj milovaný Jerry-Lee. - "The woman is mine." ()

Tommassi3

"Podle toho, jak dodržujete předpisy, předpokládám, že zatykač mít nebudete.." - "To pes !! Sežral ho !! Počkejte si u ocasu !!" ;) ()

svik

Naprosto obyčejný film kdyby nebyl do role obsazenej pes tak by to stálo úplně za prd(když si třeba představíte místo parťáka psa nějákýho tlusťocha se sendvišem) ()

corpsy

Populárny námet ( ktorý v mojich očiach tak neskutočne strápnil KOMISÁR REX ), hodný svojho hodnotenia. Akčné, plné nápadov a vtipu. ()

Orlau32

Malinko, ale dosecla malinko, mě film zklamal. Představovala jsem si, že tam bude více zážitků s tím pejskem. James BELUSHI najde ten správný vztah k tomu psímu kamarádovi až téměř ke konci filmu. Je to obyčejná detektivka (něco jako "REX"), jenže zde to není až tak vtipné a James BELUSHI zde příliš nepravděpodobně exceluje se svým auťákem. Jsou zde momenty, kterým nemůžete věřit ani náhodou. ()

italka63

Já vím, že je to mírně stupidní:-) ale-čím víckrát ten film vidím, tím lépe relaxuju a vzpomínám na svého huňáče. Jestli krom jiného nějaký jiný film dokázal lépe zachytit porozumění a humor mezi člověkem a psem, a ještě takhle ušatým a ukecaným, nemůžu si prostě vzpomenout. To, že pes ve skutečnosti posléze zahynul při výkonu své policejní práce, je o to smutnější. ()

topi

Jeden z mých hodně oblíbených filmů z konce osmdesátých let, kde se snoubí jemný humor s kriminálkou a počátkem devadesátých let u nás tento film koloval na vhs v rychlodabingu a v té době jsem ho viděl nespočetněkrát. Pséka Jerry Leeho si nešlo ihned nezamilovat a vždycky mě bavily kousky, které prováděl svému novému majiteli, policajtovi Dooleymu (James Belushi). Příběh je sice trochu postavenej na hlavu, ale co na tom, když se na to dobře kouká a i po letech zaručeně pobaví. ()

type_B

Tento film jsem vždy považoval za lepší průměr. Vtipy jsou v něm rozhodně vtipnější než v Komisaři Rexovi. Některé scény jsou prima. V celku ne zas tak úchvatné béčko. ()