Hlavní postavou krimi komedie z amerického San Diega je poněkud svérázný polda z protidrogového oddělení Mike Dooley, samotář, který kašle na vnitřní směrnice a dělá všechno proto, aby dopadl významného obchodníka z drogami Lymana. Je ve své snažení tak úspěšný, že se ho Lyman pokusí zabít. Bohužel neúspěšně. Jediným důsledkem je zničený vůz. Protože překupník chystáý velký kšeft, požádá o rychlé přidělení nového vozu, aby mohl pokračovat ve sledování. Místo vozu však překvapený policista dostane nového, poněkud netradičního parťáka. Psa, německého ovčáka, který je sice úředně veden jako K-9, ale jinak má jméno Jerry Lee. Byl vycvičen k hledání drog, rejstřík jeho schopností je však mnohem širší. Kromě výcviku má ovšem Jerry také velmi výraznou osobnost. Pracuje jen když se mu chce, zato je ochoten kdykoli přispět k rozvratu Mikeova osobního života, popřípadě zničit něco v jeho bytě či autě. Dvojice, která se k sobě absolutně nehodí je přes všechny rozdíly a nesrovnalosti nucena spolupracovat na dopadení Lymana. A tak je jasné, že počáteční potíže budou nakonec překonány, dvojice se stane nerozlučnou dvojicí a všechno dobře dopadne. Nebo ne? (oficiální text distributora)

rublik05

Perfektní odlehčený snímek, který se suverénně zařadil do programového schématu každé televize a nejedna televize jej každým rokem opakuje pořád dokola. Tvůrcům se dokonale povedlo skloubit humor se sympatickým obsazením a podařila se vytvořit i velmi příjemná a místy i vtipná atmosféra. Herecké obsazení naprosto dokonalé, Jerry Lee je obrovský sympaťák a jeho parťák James Belushi jakbysmet. Snad jediná věc, kterou bych K-9 vytkl, je trochu jednodušší děj a ne moc povedený závěr. Jinak vše funguje perfektně. Chemie mezi jednotlivými postavami, atmosféra, výkony, vše přesně odpovídá jednoduché, příjemné a vtipné komedii, na kterou se vždy milerád znovu podívám, a která mě vždy potěší a pobaví. 9/10. ()

Mes-siah

Veselý filmik, ktorý neprekvapujúce pribehom, ale podaním. Je to "OLD SCHOOL" krimi-komédia. Na nedelné oddychovanie pri TV je to viac ako vhodné. ()

george82

Souznění těchto dvou ,,osobností" je neskutečné. Vždyt oni jsou jak v manželství. Potíže, naschvály, ale zároveň věrnost a oddanost. Tenhle film je naprostá bomba. ()

PATWIST

Dosť sympatická akčná komédia, ktorá zaujme najmä priateľským a humorným vzťahom medzi policajtom a jeho novým parťákom psom Jerrym Lee. Určite jeden z oddychových filmov, ktorý stojí aj za viac zhliadnutí. Hláška z filmu: "Pamätaj že ja mám len dve nohy". 1. "Kedže poznám váš názor na predpisy predpokladám že nemáte povolenie na prehliadku" 2. "Zožral ho pes" ()

horor2

Super hláškující Jim Belushi coby polda s novým čtyřnohým parťákem jdou do akce v zábavné kriminální komedii. Klasika klasik. Zátah v pajzlu nebo osvěžující umytí v myčce pobavilo hodně :-) ()

PlayEasy

Opravdu povedená klasická krimi-komedie v hlavní roli s Jimem Belushim a povedeným psem, který zprvu Mikeovi ničí život, ale pak se z nich stane sehraná dvojka, která společně polapí dealera Lymana. Skvělé gagy se psem se střídají s dobrou akcí a to přesně je to, proč bude tahle klasička ještě pár let běžek na všech kabelovkách! 65% ()

knihovna

Když má člověk rád psy jako já, nezbývá než tomuto filmu ještě jednu hvězdičku přidat. Navíc mi přes rameno jeden z mých právě kouká a já ho nechci naštvat. Haf haf. ()

MartyMcFly89

Co si pamatuji, celkem se mi to líbilo. Překvapilo mě to, čekal jsem nic moc komedii s otřepanými vtipy, ale dívalo se na to pěkně. Zvláštní. ()

huhulalka

To se mi líbí, pěkná komedie o přátelství mezi psem a páníčkem, který od něj dostane pořádně zabrat, kam se hrabe Rex se svými proskoky okny, tohle je správný pes, sarkastický naschválník. Příběh sice není až tak poutavý a mimo dvou hlavních rolí postavy nijak moc nezaujmou, ale pro lehké pobavení dostačující. ()

route60

K-9 nejlepší policejní film se psem co vznikl, ten pes prostě nemá chybu a James Belushi si roli Mikea vychutnal jak to jen šlo, příběh není nic moc ale divák se nenudí a konec se dal očekávat ale to je přeci Hollywood ne? 70% ()

TesterX

Komisar Rex se muze jit zahrabat. Tuto vydarenou krimikomedii, co se tyce vtipnych scen, hlaskovaciho Belushiho a jeho stekajiciho partaka jsem v detstvi videl nescetnekrat. A obcas se na ni kouknu i dnes. ()

sona.1990

Jedna srdcovka z dětství.. Pamatuji si to ještě namluvené jedním hlasem. Nikdy mě to neomrzí! Teď už teda s pořádným dabingem.. ()

malyLibor

Úsměvné... a to by komedie asi měly být. Celkem slušně jsem se bavil... a to od komedií očekávám. Ano, je to pomalé, žádná akce, stará auta... pro někoho starý film. Asi ano, je natočený před pětadvaceti lety. A musím říct, že mi to vůbec nevadí a dávám pěkných 80 %. ()