Plebania - Season 10 (2009) (série)
Hrají
Włodzimierz Matuszak
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Katarzyna Łaniewska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Marcin Janos Krawczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Anděl smrti (2020) (seriál)
Nelegální (2018) (seriál)
Bernadetta Machała-Krzemińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Stanisław Górka
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Sylwia Wysocka
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Wojciech Dąbrowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Agnieszka Maliszewska
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Aleksander Trąbczyński
Polsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Marcin Piętowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Sylwia Hubicz
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Sylwia Wróblewska
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Marek Jurski
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Piotr Pilitowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Otevři oči (2021) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Jacek Domański
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Joanna Pietrońska-Szydłowska
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Marek Frąckowiak
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Rafał Ostrowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Odsouzená (2021) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Agnieszka Suchora
Polsko
Nejlepší seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Obleva (2022) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Weronika Parys
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)