Zamilovaný George Lucas

(neoficiální název)
  • USA George Lucas in Love
všechny plakáty

Víte snad jak vznikla nejslavnější sága filmové historie, HVĚZDNÉ VÁLKY? Jak dostal George Lucas nápad na své nejslavnější filmy? Tento kratičký film nám to jednoduše prozradí. Dozvíme se jak se zrodili některé postavy, např. C3PO a R2D2, či samotný mistr Yoda. Na konec se rozhodně vyplatí koukat, zjistíme zde ještě jednu malou pikantnost. (honzista)

swamp

Mé hodnocení číslo 2000. :) Joe Nussbaum, předtím než natočil jiné blbosti, vytvořil příjemnou blbůstku o tom, jak George Lucas napsal scénář ke Star wars. ()

Chrustyn

Zábavný kraťas se spoustou povedených narážek určených převážně pro milovníky Star Wars. Opravář auta mě fakt dostal. ()

verbst

Aneb jak Star Wars na svět přišli, a že by vůbec nevadilo, kdyby za každou epizodou bylo: PODLE SKUTEČNÝCH UDÁLOSTÍ 100% ()

Paxxx.cz

Velmi vtipný kraťas popisující zdroje, ze kterých čerpal pan Lucas, když tvořil svou kultovní sci-fi pohádku. Pro fanoušky SW povinnost... 80%. ()

Jillen

Dokonalý fanfilmek. 8 minut pěkné práce se střihem a kamerou. Herci pěkně hrají a zobrazování kde, že vlastně Lucas "nacházel" nápady na Star Wars je tak neodolatelné...a k tomu ta krásná hudba. Skvělé! Dávám 90% ()

easaque

+2* Mé hodnocení asi nevyznívá lákavě, ale je fakt, že jsem se bavil jen dostatečně. Zajímavý nápad to určitě byl, ale provedení neslané a nemastné a ve své podstatě jsem z toho cítil silnou inspiraci ze Zamilovaného Shakespeare, který byl natočen o rok dřív. Přesto posuďte sami na stránkách VideaCesky.cz, kde to má momentálně 95% a fanoušci Hvězdných válek si to zřejmě vychutnají víc. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

dezorz

kratkometraznych fanusikovskych filmov praodujucich star wars je nepreberne mnozstvo, niektore z nich su dokonca aj napadite. :) george lucas in love, 8 minutovy kratas na to vsak ide inac. neukayuje svet star wars, ale svet g. lucasa na unoverzite a sposob ako star wars vymyslel. akurat dlzka, aby parodujuce prvky neznudili A dokonca aj prekvapenie na zaver filmu. ()

Splasher

Dělat si legraci ze Star Wars (George Lucase) je strašně lehké. Bohužel musím říci, že více než tento film mne rozesmálo, když jsem se koukl na jakých dalších filmech Nussbaum pracoval. Shame. ()

URBAN

Pánečku , takhle se dělá parodie inteligentně a přesto komicky . Určitě by toto nevystačilo na plnohodnotný film , ale na takový kratasek to vystačí . ( 15.7.14/MAC ) ()