panjosef

Úlet. Vál od Johna McCarthyho, americkýho režiséra a hudebníka kterej točí takovýhle béčko-céčkový comics-sci-fi-horor- sranda nízkorozpočtárny. Vesmírný týpek Blackie se vrací na zem, aby dokončil svoji misi zabití 12 beatníků a hipíků, ale při dokonávání akce potká kamaráda Marka (ukrutnýho čtenáře comicsů) a latexovou ujetou kočku Kerine a nějak se do zabíjení zaberou, že je nakonec zabitejch 13 lidí místo dvanácti, včetně staré matky Kerine. No a jelikož tohle by nešlo, tak Markovi vesmírný Starší (Prastarý? :-)))) ) nařídí, že musí zabít ještě jednu oběť, kterou je další sexy tanečnice D'Lana. Tu ale zase z neznámejch důvodů sleduje vesmírná FBI. A všechno se začíná zamotávat, a říkám vám, tohle je jen začátek. Fakt hustej úlet, chvílemi jsem se v druhé části vobčas až ztrácel, když vám do toho ještě vyskočí anděl, bavič v baru, tři elvisovci a spousta dalších válů a matka Kerine se občas taky probudí z mrtvých. Musím tohle dát ještě jednou a dělat si asi na papír rozpis všech postav, jejich vztahů a rolí, ale i tak. Jinak pár herců známe aji z filmů spřízněného režiséra Hugha Gallaghera (D'Lana se objevila v Gore Whore, Ghetty Chasun v parádní Gorotice), takže tím jsem asi definitivně nastínil, co je tohle asi za kousek. Co ženská ve filmu, to latex, kůže, piercing a řetězy :-)))) . Dobrej úlet na odreagování ;-) . ()