Campbell

Tak po včerejším La bruja jsem věřil že nějaká kvalitní verze přeci jen musí existovat a tak jsem zkusil tuhle verzi, a dopadlo to katastrofálně, tohle je prostě příšernost, hlavně díky humoru který tu byl tak chabý že bych blil. Ti dva hlavní herci nebyly ani krapet vtipný a jejich pokusy o humor typu "Jééé já spadl všichni se smějte" jsou tupé. Zbytek filmu není o moc lepší, kde byla v další verzi také z ´58 aspoň solidní atmosféra a maska tak tady nebylo zhola nic. Tak a já jsem o Mexický "čarodějnici" ztratil zájem a další verzi vidět už nechci. ()

Oktavianus

Naprostá shoda s Campbellem. Tenhle film je velice pitomý a s neskutečně ubohým humorem. Na to, že má být primárně vtipný (je to komedie, horor ani omylem), je jenom blbý. Legrace ve stylu, že dva kreténi v hlavní úloze se něčeho leknout, jakože humorně pobíhají, aby pak do sebe bouchli hlavami (což je jako ta komická chvilka), není nic pro mě. Nikdy víc. Spolehlivě to přebilo veškerý lepší dojem z onoho "strašidelného sídla", protože i tam pokračovaly "legrácky" v tomto duchu. Prostě ne a hotovo. ()