"Den, kdy jste nebyli nakupovat, považujte za ztracený!" Anna - "recitátorka" reklam v obchodním domě, Karin - neúspěšná herečka, Ian - manažer, Eva - prostitutka a Petr - bývalý estébák. Všichni se jednoho dne potkají v hypermarketu. Někteří tu pracují, někteří nakupují, někteří provokují a některým možná dokonce hypermarket změnil život. Zatímco Karin dál dabuje nekonečné stupidní telenovely, z Evy se stává skutečná filmová hvězda a Petr řeší svůj hlad po fízlování vlastní videoslužbou. A všichni jsou tak trochu smutnými klauny, kteří se jen zběsile snaží naplnit svůj vlastní sen o štěstí... (oficiální text distributora)

Cushing

Vynikající. A ke všemu v neděli v osm večer na ČT1! Zowieeeee! Prime Time is my Time! Tak v tom jsem se rochnil -- taková petarda do čenichu českýho zaprděnýho měšťáka! Co na to říkáte, "odpad"-líci? :-) Pro mě důvod, proč zatím neodhlásit televizi. I když si to, obávám se, v ČT někdo ošklivě od..re. Ta bába, co má na starosti programovou skladbu, evidentně netušila, co jí to ostravští dramaturgové naservírovali. Jen tak na ni! Doufám, že ji z toho trefil šlak. ()

brooklyn73

Z pocatku jsem se velice bavil,jenze postupne mi to zacalo sklouzavat do prumeru a skoro az podprumer, z ktereho mi to vytahla Eva - prostituka.Kez by takto se svym hereckym talentem pokracovala i dale. ()

Přemek

Za aktuálnost a skvělého Krobota coby bývalého estébáka. Odpadová hodnocení filmu jsou mi záhadou - v ČT je potřeba něco podobného vítat výskotem. ()

mira007

Za pozlátkem veselého, barevného konzumu se rozehrává taková malá vztahovka a psychologický rozbor pracovníků jednoho nejmenovaného hypermarketu. Nápad by to byl, zpracování neotřelé a jako jednohubka neškodné, ale žádný zázrak to nebyl na to jak mne to zaujalo. ()

Havala

Jelikož má mdocela rád Miroslava Krobota, tak mě fil moc nepotěšil. Přběh byl dost zamotaný, postupně se odkrývající spojitosti mi připadaly trapné, a celkový výsledek filmu nepochopitelný. Asi by to chtělo víc humoru, a jasnější příběh. Ale dívat se na to dalo. 58% ()

Lish84

"To je zase dílko!“ skoro se mi chtělo zvolat při sledování Hypermarketu. Zpočátku se film jeví jako umělecké nastavování zrcadla konzumní společnosti, z čehož se ovšem záhy vyloupne zápletka o nevěrném manželovi. Hned to začne být o chlup zajímavější, i když se v tu chvíli zase vynoří otázka, proč se to celé vlastně jmenuje Hypermarket. Když se nevěrník probudí jednoho dne v bytě člena ostrahy hypermarketu, zároveň bývalého agenta StB, a je nám vyjevena dá se říci hlavní pointa filmu, byl jsem ochoten leccos snímku odpustit. Pointa to totiž není vůbec špatná a díky ní lze i zpětně snadno odpustit banálnost zápletky o nevěře. Jenže Hypermarket bohužel ještě dál pokračuje a to dost podivně, stačí jen jmenovat vloženou upoutávku na německý film. Nevím, buď se tak tvůrci snaží přidávat filmu další významy a to zrcadlo nám nastavit co nejvíc nebo jen prostě chtějí být zajímaví. Nedaří se jim ani jedno. ()

honzic

Koukatelný film, který však patří spíše mezi podprůměr, nezaujmou ani herci, ani scénář ani kamera, ani hudba, nic! Hodnocení: 40 % ()

TesterX

Pro mě zajímavé prostředí, ale jinak nerealisticky pojaté drama, které se skutečností nemá co dělat. Věřte mi! Absurdní scénáristické pohnutky, co mají nalákat diváka na sledování dalšího dění, zde rozhodně nefungují. ()

kokofek

Bohužel je to obraz naší současné společnosti.Ať se nám to líbí nebo ne, nedovedli jsme se přes minulost dostat bez poznamenání duše.Baťa tomu údajně říkal morální krize.Vítám filmy, které nám to připomínají. ()

Nugat

Některé záběry mi vadily, přehnané detaily a občas byl scénář k neuvěření, ale jinak koukatelný a zajímavý film. ()

Vital

Ani penízky neudělaj člověka šťastnýho,i když máte pěknej domek,slušný auto,pěknou ženskou a dítě... Zajímavý pohled na jednu z dnešních rodin. ()