Tím, kdo bude letos na Vánoce rozdávat dárky není starý dobrý Santa, ale Satan. Ten totiž před tisíci lety prohrál ve hře s andělem a od té doby musel dělat Santu. Teď ale jeho trest končí a on si konečně může vylít zlost za všechno dobré, co kdy musel udělat... (Magic Box)

Slimak

Ježiš to jsou teda věci.Něco takového nemá obdoby.I když čekal jsem stále kdy s tímto nápadem někdo přijde....a přišel...ovšem dopadlo to dost marně. ()

dopita

Začátek filmu nemá chybu. Rodinka se sejde u štědrovečerní večeře, tatík začne brblat že ten krocan bude určitě hnusej a vysušenej stejne jako loni a v tom krbem přijde Santa Klaus, teda spíš se tam vbourá a začne kosit jednoho po druhým. No a když Rebecca Gayheartová řekne: "Já byla celej rok hodná" a santa ji za zvuků Čajkovského vánoční hudby stejně sejme jako všechny ostatní tak sem se chechtal jak blázen. Ale to byly jen úvodní čtyři minuty. Pak už je to bída a sotva průměrnej horor. Ale je fajn, když někdo natočí film, kterej se od všech ostatních vánočních filmů takhle odlišuje. Jo a na konci filmu si tvůrci vzpoměli na jednoho slovenskýho hokejistu - to potěší. ()

wosho

Jistý potenciál to v zákldu mělo. Bohužel scénarista na to navařil spoustů klišé a nudy. Režisér to nezáživně natočil. A herci si spíše ochotnicky zacvičili pár grimas a póz. Ďábelský Santa je spíše průser, než zábavná blbost. ()

Hanes88

Taková odlehčená komedie, při které se člověk i zasměje. Ale musím se přiznat, že já jsem k tomuto druhu humoru příliš nepřilnul. ()

Ricky_CZ

Naprosto zahozený potenciál. U tohoto námětu bych čekal létající vnitřnosti a oddělené hlavy a ne takovou pohádkovou taškařici. Žel rating tomu chtěl jinak. Třeba se dočkáme jindy...Hvězdu přidávám za striptérky...55% ()

Blazin

Dost ulítlej příběh o Santu Clausovi, no konečně něco jiného, čekal jsem na nějakého hororového kvalitního Santu velice dlouho a podle toho co jsem četl o filmu, tak jsem se na to hodně těšil a nemohl si to nechat ujít. A výsledek? Opravdu pořádně brutální úlet, kterej byl úchvatnej a to mi ani nevadilo pár klišé, které se v tomto filmu objevilo, prostě bomba příběh o Santovi jak má být :-))). ()

klokyn

Výborne som sa bavil. Ak chcete vidieť nadávajúce deti pri rozbaľovaní darčekov, ktorým darčeky následne odtrhnú hlavy a k tomu babičkin komentár - "kurva", tak si určite film pozrite. Je plný brutálnych a originálnych vtipov. Nečakajte však inteligentnú komédiu. ()

Skarface

Velmi podprůměrná hororová komedie která vás nejspíš zaujmej jen jednou věcí a to : Koledy v rockovém stylu za to si u mě zasloužila 1 hvězdičku ! Takže kolegové kdo máte soundtrack ohlaste se mi prosím. ()

zdeny99

Rychlý nástup Santy Clause ve stylu hups komínem, rozbít krb a všecky pozabíjet... A štědrovečerní jatka začínají. Ano jatka, protože před tisícem let prohrál Santa velkou sázku a od té doby nesměl zabíjet a místo toho dávat dárky. Teď už doba tisíci let skončila a nasraný Santa se vrátil a máme tu místo Štědrého dne, Den vražd. Tak to je hlavní téma tohoto neobvyklého vánočního filmu, který by se dal zaškatulkovat k hororům a zároveň k parodiím na Santa Clause, který vypadá jak viking převlečený v obleku Dědy Mráze. Podobný film je NESVATÝ z roku 2010, kde místo Santy vraždí Mikuláš. [2669. hodnocení, 144. komentář, 47%] ()

Darkslayer odpad!

Myslím ze je uz len máloveci zvrátenejších ako Santa rzšliapujúci hlavu muža, ktorého prdtým prešiel jeho sob. Tento film je hrozný aj keby to clovek bral len ako recesiu. A ak to televizia pusti na 2. sviatok Vianocny .... Otrasný namet dobieha len spracovanie a obsadenie hercov. Prosto HROZA!!! ()

P.J.2

Tenhle film vůbec něměl bejt natočenej....nemá smysl a ani není vtipnej...koukat na nasteroidovanýho santu je záživný asi tak jako koukat na napíchnýho Phelpse na olympiádě... ()

Olík

Při sledování tohoto filmečku jako bych usedl do mašinky Emmeta Browna a odcestoval o dvacet let nazpátek do dob, kdy se točili podobné polokomediální - polohororové béčka jako Critters, Voskové muzeum, Ztracení chlapci nebo Gremlins. Báchorka o satanovu synu, který místo obdarovávání hodných dětí rozdává zlámané vazy, rozhodně není to pravé ořechové k pokapříkovské siestě, ale ani krvavou lázní po které se budete strachy počurávat při pohledu na vánoční stromeček. Jde pouze o úsměvně neškodnou blbůstku s nádechem osmdesátých let a potřebným množstvím nadsázky. ()

MickeyStuma

V komiksovém světě je takových příběhů spousta. Až je s podivem, že je na takové téma tak málo drsných snímků. Jeden takový tu máme, ale počáteční nadšení se bohužel velmi rychle převalí v naprosté zklamání. Námětově tu máme Santu Clause, který je ve skutečnosti démon. Jak je to možné? S andělem prohrál sázku a tak je nucen rozdávat radost a hračky. Když však sázka uplyne, kostým si ponechá a začne řádit jak utržený ze řetězu. Námět na skvělý hororový snímek jak dělaný. Ne, nic takového se prostě nekoná. Snímek svou atmosférou zůstává na rodinných kolejích, takže víc než hrůzu vyvolává zděšení, co že se to na televizních obrazovkách vlastně objevilo. No, jako takový neobvyklý televizně sváteční odvaz to může v jistých rodinných kruzích posloužit, ale jinak skutečně není o co stát. Hororová umírněnost z toho spíše udělala vánoční estrádu různých podivností. Škoda. ()

Rathalos

Vianocna nevianocna komedia s mohutnym Billom Goldbergom ako Santa,ktory namiesto rozdavania darcekov rozsieva smrt vsade dookola,zjavne si tuto rolu uziva,len skoda,ze to nebolo viac brutalne,krvave,chybalo tomu nieco,mohla to byt ovela vacsia zabava...:-) ()

OlaJ

Santa = Satan. Dobrá přesmyčka. Jinak pořádně černá nadsázka, kterou buď přijmete, nebo ne. Oproti stovkám santovských sladkobolných filmů působí tenhle jako opravdu velká a ulítlá jízda. Ještě více mrtvých než ve Žhavých výstřelích 2 - Ďábelský Santa je nejkrvavější film všech dob! ()

helraiser

Tak abych pravdu řek tak jsem čekal víc, ale i přesto jsem se slušně bavil. Tohodle santu bych potkat nechtěl. Vánoční oddechovka na štědrý den. ()