Blond & Brunettes

všechny plakáty
Pornografický
USA, 2001, 82 min

Během pracovního pobytu v Římě se Aria seznámí s dominantní Anitou a jejími otrokyněmi. Po společně strávené noci plné vášní nemůže mladá dívka na Anitu zapomenout, a když jí neustálé fantazírování a vlastní doteky přestanou stačit, rozhodne se dominu znovu vyhledat. Ta je potěšena a rozhodne se svojí morální převahu zúročit, Aria musí pochopit, že absolutní rozkoš lze dosáhnout jen bezvýhradnou podřízeností. (dopitak)

dopitak

Feministická záležitost, ovšem nejsem si jistý, komu bude tohle hlazení stačit. Umcarara prsty v p by se daly spočítat na jedné ruce, a to je prosím hardcore maximum. Líbila se mi kamera, make-up, chvílemi mi dost vadil střih a po celou dobu hudba, ta je příšerná, navíc kvůli ní chybí zvuková složka filmu, kterému se ani pořádně porno říkat nedá. Pantheon ale potěšil, zajímalo by mě, jestli to opravdu točili on location. ()

kaposlav

Niekto sa snažil spraviť z filmu umenie, ale po pravde natrepať na holu žensku jedlo a jesť to z nej podla mňa nie je ani umenie a ani sexi. S materiálom čo mali sa dalo spraviť omnoho lepšie erotické dielo. Maximum čo môžem dať, keď prižmúrim riadne oko je 2*. ()

SeanLSD

Pre väčšinu divákov (vrátane mňa a dnes už asi aj mnohých žien) asi nie tá pravá šálka sexu. Ako je u tohoto tvorcu obvyklé, dokonale nasvietené, nalíčené, o(polo)kostýmované krásky sa hladia a prepletajú v námesačnej extáze, tentokrát sprevádzané aj matným pseudopríbehovým komentárom. Moc to nevyšlo, pretože natočiť niekoho ako Anita Blond a spol. tak, aby z toho mužské oko nezostalo celé preč, je tiež umenie. Asi radšej uprednostním staršie Blakeove kúsky, v ktorých ešte neupadal do extrémnej manieristickosti a nebál sa penisu. ()