Hluboké hrdlo

(festivalový název)
  • USA Deep Throat

Linda (Linda Lovelace) není spokojená se svým životem, jelikož nedokáže dosáhnout orgasmu. Jak se ukáže, příčinou problému je její nezvykle umístěný klitoris... První v USA legálně distribuovaný pornofilm, jenž se stal zároveň symbolem dekády. V poměru náklady : tržby nejvýdělečnější film všech dob. (Davered)

Slasher

Nadčasové porno. Z pohledu dnešního diváka, zvyklého na profi vyholený a postavou dokonalý herečky, Deep Throat většinu lidí zklame, ale je z toho cítit to pravý nadšení, atmosféra sedmdesátých let a vůbec pohodová atmosféra. Navíc vtipný příběh a ty dialogy jsou úplně největší prdel. Nebo alespoň byly, při kinoprojekci se suchým dabingem. ()

Ruut

No nedávno se mi náhodou dostal taky do rukou. A docela mě mile překvapil. Je v něm několik scén, které mají v sobě docela dost erotična. Zase na druhou stranu se současnými "P" srovnávat asi nejde. Doba se posunula uplně jinam. Takže asi záležitost pro "pamětníky". Mladší generace nemá Deap Throat čím šokovat. ()

jirkaslava

Já bych snad ani nenapsal, že to je film ( rozuměj hraný film ), ale jen nějaký instruktážní video o tom jak se to má ( nemá :-) ) dělat.... Tohle kdyby dneska pustili při hodině sexuální výchovy nebo jak se to dneska jmenuje, tak se vsadím, že minimálně půlka těch dětí se začne soulože bát. A já se jim nedivím, tohle přece nebyli herci a herečky... Já se snad celej film bál, kdo tam přijde ještě šerednější :-) Ta jedna hvězda je snad jenom za odvahu těch lidí co v tom hrála! ()

Jordan

kultové porno? rozhodne jeden z najprelomovejších filmov histórie nielen tohto žánru, ale kinematografie celkovo. pornografický snímok s netradičným humorom a hláškami, dokonca so soundtrackom a vlastnou titulnou skladbou ("deep throat"); všetkým samozrejme odporúčam dokumentárny film INSIDE DEEP THROAT - ten dokument som videl ako prvý a až na základe neho som si pozrel aj samotné Hlboké hrdlo... oboje stojí za to, fakticky! ()

Angelino

Je zvláštne pozerať porno v kine, kde vedľa vás sedia ľudia o generáciu starší. V každom prípade to bol veľmi netradičný zážitok. Úvod na LFŠ spolu so simultánnym dabingom a kinosálovým prostredím asi nielen u mňa spôsobili, že som sa viac tešil na diaĺógy ako na scény bez textu. A musím uznať, že tie dialógy pobavili. Som zvedavý, či budem mať ešte niekedy podobnú prioritu v rámci tohto žánru. ()

• Harry Reems (dr. Young) byl producentem Carrem zvažován pro roli trenéra Calhouna v známém muzikálu Pomáda (1978). Poté, co se kolem Hlubokého hrdla vytvořil velký koloběh žalob a skandálů, byl nahrazen komikem Sidem Caesarem. (spikey1)
  • I přes výdělek rekordních 600 milionů amerických dolarů dostala hlavní herečka pouze 1 250 dolarů. (Dlee)
  • 14. září 2000 schválila Britská rada pro klasifikaci filmů nesestříhanou verzi filmu. (HellFire)

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

05.01.2012

Amanda Seyfried i Malin Akerman si zahrají legendární pornohvězdu Lindu Lovelace, kterou proslavilo kultovní Hluboké hrdlo z roku 1972. Každá v jiném filmu. Když se loni vynořily dva konkurenční… (více)

Kdo má hlubší hrdlo?

Kdo má hlubší hrdlo?

23.11.2010

Téměř rok byla s hlavní rolí v dramatu Inferno o vzniku legendárního pornografického snímku z roku 1972 Deep Throat spojována Lindsey Lohan. Nakonec ale bylo jejích skandálů příliš a autor scénáře a… (více)