Následkem tajných vojenských experimentů se zrodí obrovské a nebezpečné monstrum. Během výbuchu v laboratoři tento mutant uteče a pustí se do likvidace všeho živého. (Bontonfilm)

Han22

Velice příjemné překvapení. Watchers jsem kdysi viděl a moc se mi nelíbili, ale v té době jsem nesnášel filmy o genetických mutantech. Po letech je to ale výborná béčková podívaná. Monstrum sice není většinu filmu vidět a jeho vraždy jsou víceméně decentní, zato ale řádí po celý film, mrtvoly přibývají jak na běžícím pásu a má to spád. A když už není monstrum na scéně, nastupuje sympaťák Corey Haim a jeho roztomilý pes a na druhé straně bariéry jako vždy výborný psychopatický Ironside. Zkrátka nemám co vytknout, béčko jak řemen s výborným finále. V menší roličce potěší Don S. Davis (Hammond ze Stargate). ()

DAVID.LOPAN

Genetický experiment který se vymkne kontrole. Tohle už tady všechno bylo. Co tady možná nebylo je, že genetický experiment který vypadá jako Žvejkal z hvězdnejch válek a je telepaticky propojen se psem s inteligencí člověka. Uá. Nebejt Michaela Inronside kterému záporné role prostě sednou a malé role Jason Priestlyho(Brandona z BH) unudil bych se k smrti.40% ()

Olík

Dalo by se říct typický produkt oněch let…..určitě ne horor….spíš mix v té době populárních témat. Vládní experimenty, Corey Haim, monstrum, které se nechce kamarádit, pes chytřejší voličů KSČM….jako by Stephena Kinga honili Critters. Tohle jsou prostě osmdesátky a kdo je nepamatuje, tak rychle doučit. ()

djbarrel

Film těžko hodnotit, námět není zlý a v době uvedení dost možná fingoval, ale po těch letech to už za moc nestojí. Postavy jsou přehnané, dějové zvraty klišovité a ani monstrum za moc nestálo. Nebýt skvělého Michaela Ironsida v záporné roli a toho roztomilého pejska, asi bych dal ještě nižší hodnocení. 45 % ()

Madax

Tento film je možno doporučit akorát milovníkům hororových béček (což jsem například já:)) , a to tak na jedno podívání... nejvíce zaujme přeměna kladného hrdiny v odporného záporáka (ona to vlastně není přeměna, pouze ukázal svoji pravou tvář), dále pak výstup superinteligentního psa, jehož čtyřnohý představitel prokazuje o hodně víc talentu než mnozí lidští herci. Co se týče děje a vůbec ostatních kvalit filmu, je to spíš slabota, nepříliš záživný příspěvek na téma "laboratorně vypěstované monstrum na útěku". Ono monstrum se navíc moc často neukazuje a jeho vystoupení nejsou příliš divácky atraktivní - prostě skásne každého, kdo se mu připlete do cesty. Pokud máte rádi nenáročné vyvražďovačky, možná vás tento snímek nějak osloví, pro ostatní je to však spíše lehce přehlédnutelná záležitost. ()

chaosteory

Mám rád filmy natočené v době, kdy jsem se staral leda tak o "hovno-papu", ta éra mě prostě baví, a ať je to píčus nebo pořádná pecka, ocením to. Tohle není ani jedno. Naivní horor pro celou rodinu, kde hlavní roli hraje hafan s větším IQ než řada diváků a celkem dobře vytvořená příšera a kterému hodně pomáhá rychlý spád a pár dobrých herců (dokonce i Brandon z BH si tu párkrát štěkne). Za jedno podívání rozhodně stojí. ()