Poplach v skautském táboře

• USA Family Plan (více)

Do skautského tábora přijíždí autobus plný dětí, které tu mají strávit dlouho očekávané prázdniny. Nový majitel se však mezitím rozhodl proměnit tábor na luxusní středisko pro své bohaté přátele. A tak se oddíl skautů ocitne přímo uprostřd luxusní oslavy. „Strýček" Harry promluví majitele, že všechno bude v pořádku a malí skauti je nebudou nijak rušit. Umíte si ale představit co dovedou tito malí rošťáci a jaké nevídané situace celý tábor čekají. Skutečný Poplach v skautském táboře!!! (Davay Home Video)

subic

Leslie Nielsen a jeho gegy, blbiny a grimasy (které mám velmi rád), nečekejte na ně, nedočkáte se. A potom velmi pěkná (tehdy 29 let) Emily Procter k mému překvapení hraje i v něčem jiném, než jen v CSI: Miami. To je asi tak vše, co mi utkvělo v paměti. I na dětský film je to spíš plytké než svěží. ()

StandikK

Srandou tento film určitě nepřekypuje, ale i tak jsme se docela bavil u toho mála. Hlavně Nielsen a jeho neustálé opakování bylo skvostem:-) ()

JaninaM

Jméno Leslie Nielsen mám spjato se střeštěnými a bláznivými komediemi. Toto vtipné nebylo ani omylem. Je to klasický americký pokus o komedii prosáklou osvětou o lidských hodnotách a správném jednání. :( ()