Felix a Rose - Láska po francouzsku

• Česko Felix a Rose (více)

Kdyby nebylo stávky na pařížském letišti, ti dva by se určitě nepotkali. Jejich životy i povahy jsou úplně odlišné. On utíká za ženou, o které si myslí, že ji pořád miluje. Ona utíká od muže, o kterém si myslí, že ho už nemiluje. On má letět první třídou z New Yorku do Mnichova. Ona má "last minute" letenku do Mexika. On je na pokraji nervového zhroucení, ale nehodlá si to připustit. Ona si poprvé uvědomuje, že její dosavadní život byl omyl. On je diskrétní, mlčenlivý a uzavřený. Ona je upovídaná, nepřehlédnutelná a nepřeslechnutelná... (oficiální text distributora)

fujarik

To má být napodobenina amerických romantických komedií? Toto má být snad vtipné nebo romantické? No to snad scénáristé nemysleli vážně! J. Reno je sice uveden v netypické roli, která mu moc nesedí, ale příběh filmu by se dal shrnout do jedné věty. "Tak dlouho se potkávali, až se do sebe zamilovali". ()

fafejt001

JEDNODUCHÝ PŘÍBĚH , ALE V TOM JE JEHO SÍLA . DOBRÉ VÝKONY A ŽÁDNÉ ZBYTEČNÉ KUDRLINKY . PROSTĚ PĚKNÝ PŘÍBĚH . KRÁÁÁSA . ()

f1

Binoche nemá chybu, ale film hodně špatný, opravdu hodně špatný a nezachránil to ani Sergi Lopez. ()

embee

Příjemná podívaná, s hvězdným obsazením, pro všechny romantické duše. Ovšem se Ztraceno v předpokladu bych to moc nesrovnávala - nemělo to TU atmosféru. Juliette jako vždy půvabná, hlavně bez make-upu. ()

andy60

Nic objevného, přesto se na tuhle romantickou jednohubku hezky dívalo. Stále jsem čekal, že to začne nějak gradovat, ale místo toho přišel předem daný závěr. ()