Loki_Six

"All right, look, my name is Sam Winchester. That's my brother Dean. We..uh... kill vampires. And werewolves, and demons and... Basically, we chase down evil and we cut it's head off." ()

Bejbr

Díl se skvělým potenciálem pro vlastní seriál. Herec Nathaniel Buzolic v hlavní roli, no bylo by to skvělý. Až jsem fakt chvíli věřil, že se jedná o nějaký epizodní mix dvou seriálů (viz Flash a Arrow atd.) a Sam s Deanem jsou hosty, ale bohužel, seriál neexistuje, škoda. Nathaniel Buzolic nám bude muset stačit jen jako Kol Mikaelson v Originals. ()

• Dean (Jensen Ackles) nazve rodiny príšer, ktoré proti sebe bojujú, ako „Krstný otec s tesákmi“. Je to odkaz na film Krstný otec (1972). (Pat.Ko)
  • Sam (Jared Padalecki) a Dean (Jensen Ackles) používajú krycie mená Bonham a Peart, čo je možný odkaz na Johna Bonhama a Neila Pearta, bubeníkov skupín Led Zeppelin a Rush. (Pat.Ko)
  • Scény pri výškovej železničnej trati by mali byť známe všetkým, ktorí sledovali seriály Hriešnici (2011), Polícia Chicago (2014) a ďalšie seriály natočené v Chicagu; pretože vo všetkých týchto seriáloch sa používala rovnaká lokalita. (Pat.Ko)