Jedni ji milovali, druzí zatracovali. Neušla však pozornosti nikoho. Supermodelka Gia Marie Curangi začínala jako osobitá, avšak, mírně řečeno, neposlušná kráska. Kariéra mladé rebelky strmě stoupala a přibývající poblouznění ze slávy a peněz si vyžádalo svou první daň. Těžkou drogovou závislostí její tragédie jen začala... Pozoruhodný životní příběh podle skutečné události. (oficiální text distributora)

Frfla

Typický príbeh modelky a modelingového priemyslu ako takého. Peniaze, drogy, sex, láska a Angelina Jolie ako prekrásna, no zároveň neobyčajná divoška. Svoju rolu zahrala prekvapujúco dobre a tým v mojich očiach neskutočne stúpla. Kamera, strih a hlavne hudba celkom zapôsobili no koniec koncov bol príbeh celkom predvídateľný. Avšak to nič nemení na tom, že sa Angelina konečne predviedla a právom si zaslúžila zlatý glóbus. ()

Kaculis

Perfektní film, po shlédnutí se mi ještě dlouhou dobu připomínal. Ani modelky s dokonalými těly nemusí být zas tak úplně šťastné... ()

Embolia

Tenhle film je naprosto dokonalý, není nic co by se mi na něm nelíbilo, Angelina je opravdu v roli Gii úžasná. 100%. ()

cajda77

Cesta modelky, cesta krásy, cesta peněz. Feministický pohled do světa showbyznysu plného dekadence. V druhé polovině se cesta drasticky stočila a film dostal zajímavějšího rozměru, poctivé drama. ()

skepticka

Angelinu nejde v tomto filme nemilovať a nepochopiť.Jej ztvárnenie Gii bolo ľudské a plné naliehavej túžby po láske.Takto sa iste občas cíti každá žena.Bola ako stratené šteniatko a ja som v tom bola s ňou-od začiatku až do konca. ()

Ray.Eery

Na tomto filmu můžeme vidět zhoubnou stranu slávy a že každý se s ní vyrovná jinak. Někdo dobře a někdo zase ne. Gie spadla sláva a úspěch do klína, ale nedokázala se s tím poprat a stěžoval jí to fakt, že ji její nejbližší opouštěli a nebo odmítali. Její život byl pohádka se skrytým temným pozadím, které v té době viděl jen někdo. Angelina se s touto rolí dokázala vypořádat perfektně a myslím že jí dokonale sedla. ()

VidiaPetra

Film se v mnohém rozchází se skutečným životem Gii. Angelina je ve filmu výborná, je krásná, oslnivá, bláznivá, vulgární až perverzní. Neuvěřitelná byla chemie mezi ní a Elizabeth Mitchell, která hrála perfektně a přesvědčivě jediný Giin bezpečný přístav (aspoň ve filmu). V soukromí Gia v kalhotách a zanedbaná, vyfetovaná a na dně. Před fotoaparátem byla nejkrásnější ženou své doby.Pravda je, že ji modeling nikdy opravdu nezajímal, svou krásu nikdy ani moc neřešila. Proto vznikly tak nádherné fotky... a proto nikdy nežila, jak chtěli ostatní. **** ()

66JIRINA

Tento film je bez náboje, kde i hlavní postava je prázdná. Na mě působil film velmi neosobně. Nic mě nepohltilo ani dějem, ani vykreslením postav. Oproti tomu film "Květ pouště", který je také z prostředí modelingu je nesrovnatelně hlubší. Nechce se mi věřit, že postava GIA byla tak hloupě nezajímavá , jakou ji film představil. Proto dávám pouze dvě. ()

filiip

Naprosto úžasná Angelina Jolie jako první supermodelka Gia Carangi. Film nás provádí celou její modelingovou kariérou přičemž dává důraz na odvrácenou stranu slávy - deprese, osamělost, drogy... Především pro mladou a nevyrovnanou holku, která neví, co od života očekává a nechává se vést modelingovými agenty a svou matkou, která není zrovna nejlepší oporou. Gia i přes svou krásu a sebevědomí stále hledá někoho, na koho by se mohla v životě upnout. Film mohu vřele doporučit i lidem, kteří (stejně jako já) o této modelce nikdy předtím neslyšeli. ()

Baroque

blbosť o arogantnom vešiaku, ktorý si myslí, že je zaujímavejší ako to, čo na ňom visí. nuž, to je osud "supermodeliek."  jediné, čo tu môže zaujať obecenstvo je fakt, že vo filme hrá angelina jolie. hoci to nestačí. that´s all. ()

Kurdt

Kdyz jsem si sehnal tento film,tak jsem si rikal,ze to bude jeden z tech prumernych TV filmu a tesil jsem se hlavne na nahe telo Angeliny Jolie.Ale uz po nekolika desitkach minut me film uplne vtahl do deje a uz jsem na nahe telo Angeliny ani nepomyslel.Bohuzel se dej dal predvidat,takze jsem zhruba vedel,co bude nasledovat,ale nijak moc mi to nevadilo.Sedel jsem a uzival jsem si skveleho hereckeho vykonu Angeliny,ktery dodaval filmu potrebnou energii.Na konci tohoto (bohuzel) pravdiveho pribehu jsem zamackl slzu a uvedomil jsem si,jak je svet prohnily. ()

foxxxxy

Životní příběh nezkrotné Gii Carangiové, nádherné, avšak nešťastné ženy. Neunesla tíhu marnivého světa reflektorů, krásy a lesku a zaplatila za to krutou daň, svůj vlastní život. ()

Lacoo

Angelina bola dobra, ale film ako taky ma absolutne neoslovil. To budu davat na platno zivoty vsetkych modeliek? Dobre vieme ze polovica z nich droguje, pije, sexuje. Je to aj dnes tak, nielen v 80-tych rokoch to tak bolo. Teraz cakam ze budu robit filmy o futbalistoch, spevákoch a neviem este o kom. To bude strasne zaujimave. A budeme to hodnotit ako strasne zaujimavy a hlavne poucny film! Ospravedlnujem sa ostatnym, ale pre mna to bola jedna velka nuda. ()

Jester_X

Gia je dobrý televizní film, ale to je tak vše. Díky pravděpodobně omezené stopáži nastala komprese mnoha myšlenek do zkratkovitého nastínění, namísto hlubšího rozvedení, jež by si motivy slávy, samoty, krásy, drog a jejich vzájemné korelace zasloužily. Stejně tak film nezvládl dokumentární vložky, jež celý příběh brzdily a ještě zhoršovali již tak pomalý spád. Dialogy byly vycpány vatou a frázemi, snad aby jim průměrný divák rozuměl. Celý film stojí na samonosném příběhu modelky a výkonu Angeliny Jolie, která převyšuje ostatní o celou třídu. Bylo zkrátka znát, že snímek má jasně vytyčené mantinely, v nichž směl operovat, ale které zároveň naplnil celkem solidně. Nicméně, veškerá jeho "nadčasovost" spočívá v nahé Angelině. ()

Honey007

Příběh mladičké a krásné dívky, která neunesla vlastní slávu. Vynikající herecký výkon Angeliny Jolie, která svojí krásou a "opravdovostí" žene celý film kupředu. Vizuální stránka nenechává diváka ani na chvíli v klidu (střídání čb a barvy, dokumentární a filmové kamery, scéna focení gejšy je vizuálně naprosto strhující) a ústřední milostný vztah evokuje spoustu otázek po tom, jaký vliv měla absence matky v jejím dospívání? Na její vztahy s muži? Respektive ženami? Bohužel místy režisérovi chyběla trochu lehčí ruka, s jakou by se dal příběh vyprávět s větším důrazem na emocionální rozpoložení hlavní hrdinky. Dokumentární povahu (výpovědi "kolegů") bych zanechala buď s původními opravdovými osobami, nebo tím film "nezatěžovala". 60% ()