Jedni ji milovali, druzí zatracovali. Neušla však pozornosti nikoho. Supermodelka Gia Marie Curangi začínala jako osobitá, avšak, mírně řečeno, neposlušná kráska. Kariéra mladé rebelky strmě stoupala a přibývající poblouznění ze slávy a peněz si vyžádalo svou první daň. Těžkou drogovou závislostí její tragédie jen začala... Pozoruhodný životní příběh podle skutečné události. (oficiální text distributora)

ezop1012

Z počiatku nevhodná herečka, herci by mali hrať len jednu úlohu a potom už nie, dobre to je prehnane, ale nemali by byt často videní, ale teraz k filmu. Je vidieť, že sú to 90-té roky minulého storočia, vtedy sa používali normálnejšie lepšie povedané menej politicky korektné veci. Vadilo mi celkom dosť veci, napríklad: mal to byt príbeh a nie dokument, keď do toho niekto hovorí i, keď to bolo pomenej krát, ale bolo, ďalej čiernobiele zábery, slabá výprava a vyslovene zla filmová hudba. Hlavný predstaviteľ bol jednoduchý a naivný človek, ktorý stúpal príliš rýchlo, a to nikdy nekončí dobre. ()